×
Mobilā versija
Brīdinājums +18°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
19. oktobris, 2015
Drukāt

VIDEO: Islāmu pieņēmusi latviešu pusaudze saskaras ar nievājošu attieksmi (26)

Kadrs no videoKadrs no video

Fatima Una ir 17 gadus jauna latviete, kura pieņēmusi islāmticību, vēsta LU studentu raidījuma KIVI izveidotais video sižets.

Reliģijas dēļ meitene saskārusies ar aizskarošu attieksmi no skolotājiem un mainījusi skolu.

Ikdienā Fatima saskaras ar dažādiem stereotipiem par islāmu – sievu sišanu, daudzsievību un citiem aizspriedumiem.

Uzskatos par meitas pāriešanu islāmā dalās meitenes mamma Līga.

Pievienot komentāru

Komentāri (26)

 1. Kapec seju nenosedzz??

 2. Stulbumam nekad nav pastāvējušas robežas.

 3. var vienalga kam,neizpratni izsauc fakts,kāpēc ar ticības pieņemšanu jāmaina sava āriene,komunikācija ar sabiedrību,kurā dzīvo.Ja jau tavai ticībai tas tik būtiski,tad arī dzīvesvietu vajag mainīt uz tādu,kur tādu dzīvesveidu piekopj tradicionāli.Nevar gaidīt,ka tu kā baltais zvirbulis te ērmosies un visi pārējie par to kritīs sajūsmā.Parasti jau sektanti dibina savas kolonijas un tad visi tie dīvainīši tiek pakļauti vienam vadonim,kurš tos ekspluatē un tur pakļautībā.Tā vismaz rāda filmās.

 4. Tikai kāpēc obligāti jāpieņem arābu vārds? Atbildēt

  Musulmaņi ir ne jau tikai arābi! Taču ne pakistāniešiem,ne afgāņiem,ne indonēziešiem,uzbekiem,tadžīkiem,tatāriem,turkiem,kirgīziem,kazahiem,baškīriem utt.,kuri arī ir islāmticīgie,nav arābu vārdi! Jo Dievs taču nav arābs!

  • Nu bet! Tāpēc, ka jaunā tendence ir islamiska sekta, acīmredami arī Latvijas “kopiena”, par viņiem jādomā tāpat kā par jehoviešiem… Cilvēki ir dzīvojuši gadsimtiem, laimīgi, dzīvojuši blakus un tikai pēdējā laikā (nu kopš pag gadsimta) ir sākusies kaut kāda islāma modes uzspiešana utt.

 5. bet ticības vārdā tak var paciest

 6. Japiesakas misijai uz marsu,cerams,ka tur dosies ar veselo sapratu apveltiti cilveki,tepat uz zemes draud pratu izkukojuso masveida invazija.Un vini vairojas tiesam bistamaa atrumaa.

 7. Kārtējais ** bērns.Žēl….. Kaut kā gribēja pievērst citu uzmanību.

 8. Sviestu jau var izdomāt,bet ne tādā apmērā,jo Tā labuma jau tā pietiek(gan politikā,gan uz maizes).

 9. Una,un Islāmiete,17.g.?Tātad-15 vai 16 nebija?Un mamma Līga?Vai vārds nepar ko nerunā?Tas liek aizdomāties:(

 10. Mūsu laikos bija kiedēti panki ar irakēziem. Tagad musulmānisms lai pakaitinātu sabiedrību. Bet panki savā būtībā ir pacifisti vai pofigisti, ko nevar teikt par musulmaņiem.
  Pretīgi, ka vietējās musulmanietes ietinas kankaros lai piesaistīt uzmanību, tas vispār ir stulbi, jo tāds apģērbs vispār paredzēts lai neizceltos un nēsājams austrumu zemēs.

 11. Nu tak latviesu cilvekiem,nudien nav visu maajaa……………………………………………

 12. vai tik shitaa nav tai Fatimai kas agraak Liga meita?taa maate(ja taa par kuru runaaju)nav gudraaka.pilnas aviizes piekladzinaajusi cik islaamaa viss fantastiski.

 13. Izsvēpēt! Nav vietas Latvijā un drīz to pamanīs pilnā spēkā!

 14. Jokaini ļautiņi. Lai dzīve būtu jauka, nemaz nevajag rāpot kāda priekšā …

 15. TAS TIEŠAM IR VĀJPRĀTS!!! KĀDU ATTIEKSMI TAD VIŅA GAIDĪJA, SAVAS TAUTAS NODEVĒJA?!?

 16. Apsies ap sevi dinamītu un ”priecīga” ieskries neticīgo pūlī…, lai pa taisno tiktu uz paradīzi? liels blīkšķis un ducis nevainīgu mirs, jo ticību mainījušie ir tie lielākie fanātiķi…

 17. Fatima Una ir 17 gadus jauna latviete, kura pieņēmusi islāmticību, vēsta LU studentu raidījuma KIVI izveidotais video sižets.
  Reliģijas dēļ meitene saskārusies ar aizskarošu attieksmi no skolotājiem un mainījusi skolu.
  ——————————-
  Kādu CITU attieksmi viņa gaidīja?
  Ja vēlies ŠOKĒT sabiedrību situācijā, kad pērbāzta Eiropa ar bēgļiem islāmistiem, vajadzēja iedabināt SMADZENES, tad varbūt pielektu KĀDAS sekas ir gaidāmas …
  Tikai tad, ja būsi pieņēmusi SAVĀ ģimenē ISLĀMA ticīgos bēgļus, tikai tad NOTICĒŠU, ka tu NOPIETNI esi pievērsusies islāma tīcībai … Tikai tad!

 18. Kam domāts šis raksts, lai citas latviešu meitenes darītu tāpat? Nožēlojami, žēl mātes, kurai izaudzis tāds bērns.

 19. Vājprāts….

 20. Kāpēc islāmu pieņēmušie latvieši uzskata par vajadzīgu pārdēvēties par ahmediem un fatimām? Tie jau nu latviešiem ir pavisam sveši vārdi. Vēl svešāki nekā ievazātie kristiešu vārdi.

 21. Žēl skatīties, ka māte ir pazaudējusi savu bērnu. Un kur ir tēvs/ Gan jau ka kārtēja šķirta ģimene vai tēvs bijis vardarbīgs. Tapēc ari Fatima nav laimīga ar sevi un savas ģimenes modeli.

  Un ko gan Fatima saka par to, ka viņas nākamais vīrs izmīlēs ne tikai viņu, bet vel 3 sievas? Ka viņam būs bērni ne tikai no viņas, bet arī citām, jaunākām, skaistākām. Un kas tās par muļķībām, ka redz islāms noliek mīļāko būšanu rāmjos? Kas tās par muļķībām? Musulmaņi visā pasaulē krapj savas sievas ar tām, ko dēvē par vieglo laupījumu – neticīgajām kristīgajām maukām (ka viņi saka), kamēr mājās 3 sievas berž grīdu. Un kādēļ gan islāms nedod ari sievietem vairākus vīrus? Tiesi tapat kā vīrieši arī sievietes krapj savu vīrus, tikai sievietes to dara ta, ka vīri to neuzzina. Bet izskatas, ka arī Muhameds to palaida garam un aizmirsa Korānā sievietei dot vairākus vīrus 😀 Un vispār Korānā reāli ir rakstīts, ka vīrietis drīkst iepērt savu sievu, ja viņa viņu ir pievīlusi. Panemiet latviski tulkoto versiju un izlasiet! Un ir kas pērienu interpretē par sitienu ar metala stieni!

  Meitene kādu dienu nožēlos to, kam tagad ir pieversusies. Ceru, ka viņa kādu dienu atplauks, samierināsies ar visiem saviem kompleksiem, atradīs mīlestību un klūs par normāļu meiteni, nevis kaut kādu ievanskarētu dieva verdzeni. Tici meitene sev, nevis kaut kādam tur dievam!

 22. Vai tiešām cilvēks ir tik vājš savā būtībā, ka viņš nevar nesekot, nepievienoties, nepāriet jebkur? Kāpēc tādas Unas necildina un neturpina savu latviskumu, savas tautas tradīcijas?
  Briesmīgi, daļa aizbēgusi uz ārzemēm, bet tā daļa, kas te ir palikusi, nevis cīnās, veido un uztur latviskumu, Latviju, fiksi ielec svešā izkārnījumā.

Draugiem Facebook Twitter Google+