×
Mobilā versija
Brīdinājums +29°C
Rozālija, Roze
Trešdiena, 18. jūlijs, 2018
19. marts, 2018
Drukāt

VIDEO. “Jūrkalnes Lāčplēsis” dusmās apķēpā miljonāra “māju-kuģi”, nosaucot par Spīdolu (9)

Ekrānuzņēmums no "Taisnības cīnītāji" Facebook profila video.Ekrānuzņēmums no "Taisnības cīnītāji" Facebook profila video.

Uzdodas par "Jūrkalnes Lāčplēsi" un pamatīgi "iesvēta" māju-kuģi. Apķēpājot ar sarkanu krāsu, vīrietis to nosauc par Spīdolu, pie viena stiklos iesvie;ž šampanieti.

Personas, kuras sevi dēvē par “Taisnības cīnītājiem”, nofilmējušas video, kurā redzami ķēpājumi uz miljonāram Argodam Lūsiņam piederošās “mājas-kuģa” Pāvilostas novada Ulmales stāvkrastā, un dalījušās ar to sociālajā tīklā “Facebook”.

Video redzams, ka uz “mājas-kuģa” fasādes koka un stikla daļām ar lieliem sarkaniem burtiem ir uzkrāsoti uzraksti “Spīdola”. Pats ķēpāšanas process gan video materiālā nav piefiksēts, taču tajā ir redzams, kā vīrietis ar piesegtu seju, kurš sevi dēvē par Lāčplēsi, pret “māju-kuģi” sasit šampanieša pudeli. “Ja jau māja ir kuģis, tad Lāčplēsis viņu nokristīja par “Spīdolu” un kārtīgi iesvētīja,” video nofilmēto komentē tā autori. Par Lāčplēsi sevi dēvējušais vīrietis video arī stāsta, ka savulaik esot piedalījies barikādēs. “Tas ir iekšā katrā [no] mums. Ja vajadzēs, iesim atkal,” saka vīrietis, atbildot uz jautājumu, ko domā par Latviju 27 gadus pēc barikādēm.

Policijā nav saņemts īpašnieka iesniegums saistībā ķēpājumiem uz “mājas-kuģa”, līdz ar to pašlaik Valsts policija (VP) nekādas darbības neveic, informēja VP Kurzemes reģiona pārvaldes pārstāve Signe Šteinberga. Arī Pāvilostas pašvaldības policijā īpašnieks saistībā ar notikušo līdz šim nav vērsies.

Kā ziņots, netālu no Pāvilostas miljonāra Argoda Lūsiņa uzņēmums jūras malā ir uzslējis “māju-kuģi”. Lai arī ēku celtniecība šajā vietā nav atļauta, māju atgādinošā konstrukcija tur ir tapusi, jo ir nodēvēta par būvniecības stadijā esošu pontonu peldlīdzekli. Īpašnieks ir solījis konstrukciju nolaist ūdenī, tomēr vairāku gadu garumā tas nav ticis izdarīts.

Pašvaldībai Lūsiņš solījis “māju-kuģi” aizvākt līdz šī gada 1.jūlijam.

Pievienot komentāru

Komentāri (9)

  1. Un ko tas jocīgais no Jūrkalnes ar to gribēja panākt, izrādīt savu stulbumu. Tā māja – kuģis nevienam virsū neskrien un skatu arī nebojā.

  2. Gan jau driiz nosvilinaas.Smuka,buutu skumiigi.

  3. Glīta celtne vēl pagaidām…varētu izmantot kā tūrisma biroju..kafeinīcu!!!Un nejau pa vienu nakti niņa tur nonāca kautkur jau tass tika saskaņots.KĀRTĒJĀS partiju cīņas…žēl. “‘lāčplēsis” atgādina kaimiņus no austrumim…ja jau tāds ”varonis” kam tad tass lakatiņš?

  4. nodzerta nelaime,ne Lāčplēsis

  5. Ka tikai pēc tam varonim demolētājam atkal nenākas raudāt un lūgt prezidentu apžēlot…

  6. taas nekauņa nav latvietis

  7. Stulbeņi.

Draugiem Facebook Twitter Google+