Latvijā
Kriminālziņas

VIDEO: Sarkandaugavā autovadītāji cīnās ar policiju0

Ekrānuzņēmumums/ Degpunktā

Sarkandaugavā pēdējo mēnesi risinās nemitīga cīņa starp pašvaldības policijas darbiniekiem un 4. nama iemītniekiem. Gar ielu novilktā dzeltenā līnija liedz iedzīvotājiem novietot savas automašīnas, taču pamatojums ceļa apzīmējumam cilvēkiem nav saprotams. Vietējie apgalvo, ka liegums jau sen zaudējis spēku un saglabājies tikai neizdarības dēļ, vēstīja LNT raidījums “Degpunktā”.

Aptuveni 100 metrus garš ceļa posms Pededzes ielā būvdarbu dēļ jau divus gadus apzīmēts ar dzelteno līniju, kas iedzīvotājiem vēsta par aizliegumu novietot automašīnas. Cilvēki gan kategoriski nepiekrīt apzīmējuma nepieciešamībai un turpina ”parkoties” tur, kur ierasts, jo celtniecība, kuras dēļ ceļa apzīmējums izveidots, nenotiek.

Iedzīvotāji zina, ka viņu vidū ir kāds sūdzībnieks, kas, nogaidot īsto brīdi, zvana likumsargiem. Pašvaldības policija apgalvo, ka saņēmusi jau piecus izsaukumus uz minēto adresi.

Izrādās, teju visus zvanus veikusi kāda anonīma kundze, kas sev vien zināmu iemeslu dēļ negrib pieļaut iedzīvotāju patvaļību.

Rīgas Satiksmes departaments apgalvo, ka dzeltenajam ceļa apzīmējumam tur patiešām nav jāatrodas un tā darbības laiks ir beidzies. Neviens no būvdarbu veicējiem vai pašvaldības darbiniekiem to neesot atjaunojis jau gadu, taču redzams, ka horizontālā līnija ir nesen krāsota. To pamanīja arī iedzīvotāji.

Saistītie raksti

Neoficiāla informācija vēsta, ka vienīgais iemesls, kāpēc dzeltenā krāsa joprojām tiek regulāri atjaunota, ir kundzes dēļ, kas regulāri zvana policijai. Viņa pati saviem spēkiem naktīs pārkrāsojot trotuāru. Ņemot vērā, ka varas iestādes to nevar pierādīt, sakopšanas darbi tiks uzticēti būvdarbu firmai.

Līdz policija nav atšķetinājusi mistēriju, departamenta pārstāvji aicina iedzīvotājus policijas piemēroto sodu apstrīdēt.

Plašāk pievienotajā video:

LA.lv
LE
LETA
Latvijā
Pārbauda neonacistu interneta foruma saistību ar Latviju 4
12 stundas
LE
LETA
Latvijā
Prasībām par minimālo skolēnu skaitu neatbilstu lielākā daļa vidusskolu
12 stundas
AL
Anda Līce
Latvijā
Anda Līce: Ar ko mērīt vārdus? 1
12 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

JL
Juris Lorencs
Latvijā
“Jādomā pašiem par savām interesēm.” Saruna ar filozofijas doktoru Māri Kūli
9 stundas
LA
LA.LV
Sports
FOTO, VIDEO: “Dinamo” bez Dārziņa izcīna punktu pret Ufu 1
8 stundas
LE
LETA
Dabā
Latvijā ieplūdīs silts gaiss no Āfrikas: laika prognoze trešdienai
16 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
“Sākās ļoti liela panika!” Ugunsnelaime Jelgavā izposta vairāku ģimeņu mājvietu
9 stundas
DB
Dace Baltruma
Latvijā
Dace Baltruma: Skumdina, cik smaga mūsu plecos padomju domāšanas nasta 3
9 stundas