Latvijā
Kriminālziņas

VIDEO: Sarkandaugavā autovadītāji cīnās ar policiju0

Ekrānuzņēmumums/ Degpunktā

Sarkandaugavā pēdējo mēnesi risinās nemitīga cīņa starp pašvaldības policijas darbiniekiem un 4. nama iemītniekiem. Gar ielu novilktā dzeltenā līnija liedz iedzīvotājiem novietot savas automašīnas, taču pamatojums ceļa apzīmējumam cilvēkiem nav saprotams. Vietējie apgalvo, ka liegums jau sen zaudējis spēku un saglabājies tikai neizdarības dēļ, vēstīja LNT raidījums “Degpunktā”.

Aptuveni 100 metrus garš ceļa posms Pededzes ielā būvdarbu dēļ jau divus gadus apzīmēts ar dzelteno līniju, kas iedzīvotājiem vēsta par aizliegumu novietot automašīnas. Cilvēki gan kategoriski nepiekrīt apzīmējuma nepieciešamībai un turpina ”parkoties” tur, kur ierasts, jo celtniecība, kuras dēļ ceļa apzīmējums izveidots, nenotiek.

Iedzīvotāji zina, ka viņu vidū ir kāds sūdzībnieks, kas, nogaidot īsto brīdi, zvana likumsargiem. Pašvaldības policija apgalvo, ka saņēmusi jau piecus izsaukumus uz minēto adresi.

Izrādās, teju visus zvanus veikusi kāda anonīma kundze, kas sev vien zināmu iemeslu dēļ negrib pieļaut iedzīvotāju patvaļību.

Rīgas Satiksmes departaments apgalvo, ka dzeltenajam ceļa apzīmējumam tur patiešām nav jāatrodas un tā darbības laiks ir beidzies. Neviens no būvdarbu veicējiem vai pašvaldības darbiniekiem to neesot atjaunojis jau gadu, taču redzams, ka horizontālā līnija ir nesen krāsota. To pamanīja arī iedzīvotāji.

Saistītie raksti

Neoficiāla informācija vēsta, ka vienīgais iemesls, kāpēc dzeltenā krāsa joprojām tiek regulāri atjaunota, ir kundzes dēļ, kas regulāri zvana policijai. Viņa pati saviem spēkiem naktīs pārkrāsojot trotuāru. Ņemot vērā, ka varas iestādes to nevar pierādīt, sakopšanas darbi tiks uzticēti būvdarbu firmai.

Līdz policija nav atšķetinājusi mistēriju, departamenta pārstāvji aicina iedzīvotājus policijas piemēroto sodu apstrīdēt.

Plašāk pievienotajā video:

LA.lv
LE
LETA
Latvijā
Darbam Ventspils brīvostas pārvaldes valdē ārkārtas sēdē nolemj iecelt Boltmani
8 stundas
LE
LETA
Latvijā
Aizkavējas darba līguma noslēgšana ar jauno SIF vadītāju Zaigu Pūci
8 stundas
LE
LETA
Latvijā
Valdība atbalsta pašvaldību deputātu skaita samazināšanu līdz ar novadu reformu
8 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

VS
Viesturs Sprūde
Latvijā
“Vienmēr esmu bijusi politiska”. Saruna ar Alīdi Ausmu Forstmani no Kanādas
Intervija 6 stundas
LE
LETA
Latvijā
Bordāns noliedz savu ietekmi uz ASV lēmumu vērst sankcijas pret Lembergu 1
5 stundas
LE
LETA/LA.LV
Sports
Latvijas florbolistes kapitulē titulētajai Zviedrijai, bet iemet goda vārtus
3 stundas
LE
LETA
Pasaulē
Berlīne izsludina “klimata ārkārtas stāvokli”
3 stundas
LE
LETA
Latvijā
Burovs: Plāns pārņemt Rīgas ostu valsts pārziņā ir “tālu no saprāta robežām” 1
6 stundas