Ekonomika
Darbs

VIDEO. Smiltenē mēbeļu ražotnes darbinieki spiesti strādāt bīstamos apstākļos0

Ekrānuzņēmums no Bez Tabu video.

Kāds Smiltenes mēbeļu ražotnes “Troll” darbinieks Raivis iesūtījis video, lai pievērstu uzmanību darba drošības pārkāpumiem šajā uzņēmumā. Jaunais vīrietis stāsta, ka darbā iespējams viegli applaucēties ar verdošu ūdeni un gūt traumas vaļēja elektroskapja dēļ, vēstī TV3 raidījums “Bez Tabu”.

Raivis ir patiešām satraukts par notiekošo darbā, jo vairākkārt jau applaucējis tad roku, tad kāju. Raivis meklējis palīdzību pie vadības, taču situācija ar darba drošību aizvien nav atrisināta. “Vienai sievietei arī uz galvas uztecēja karstais ūdens un tādā garā, bet neviens jau neko nedomā! Tāpēc ir laiks kaut ko darīt lietas labā,” sašutis stāsta Raivis.  Par apdraudējumu Raivis sūdzējies tiešajam priekšniekam jau divus mēnešus. Par kritisko situāciju pārliecinājās arī “Bez Tabu” uz vietas ražotnē.

Kad situāciju sāka filmēt un skaidrot, tikai tad uzņēmuma vadība gāja skatīties, kas Raivi darbavietā uztrauc. Izrādās, neko par to nav zinājuši.  “Troll” Smiltenes mēbeļu ražotnes pārstāve Vija Niedre “Bez Tabu” klātbūtnē solīja situāciju vērst par labu. “Mehāniskais dienests pastrādās, un tur viss tiks novērsts,” viņa solīja. Raivis gan ir izbrīnīts, ka vadība tikai tagad “pēkšņi” uzzina, kas par problēmām ir darbiniekiem darbā.

Plašāk skaties pievienotajā video!

Saistītie raksti
LA.lv