Sports
Citi sporta veidi

VIDEO: Usiku pirms cīņas pret Briedi aizkaitina jautājums par Krimu7


Oleksandrs Usiks
Oleksandrs Usiks
foto: LETA

Ukrains bokseris Oleksandrs Usiks jau ieradies Rīgā un gatavojas sestdienas cīņai pret Mairi Briedi, bet vēl pagājušajā nedēļā viņš Kijevā piedalījās preses konferencē, kurā atklāti atbildēja uz daudziem jautājumiem un Krimas tēmas aizskaršana viņu aizkaitināja.

31 gadu vecais Usiks dzimis Simferepolē, Krimā, ko anektējusi Krievija. Preses konferencē viņam tika pajautāts, kam pieder Krima un bokseris aizsvilās: “Es par to jau esmu runājis. Neesmu papagailis, lai atkārtotu simts reizes, kas un kā. Vai varat uz turieni aizbraukt kā uz jebkuru citu pilsētu? Nevarat? Sakiet, kāds ir jūsu mērķis mani provocēt un runāt par tādām lietām? Lai pēc tam cilvēki ar nenormālu domāšanu mani sauktu par suni un nodevēju? Es ko esmu nodevis, ka tādus suņa jautājumus uzdodat? Es pārstāvu Ukrainu visā pasaulē, tiek pacelts Ukrainas karogs, skan himna. Lūk, jums atbilde, provokatori.” (video tas ir no 2:30 minūtes)

Pasaules boksa supersērijas pusfinālā Usiks sestdien “Arēnā Rīga” tiksies ar Briedi. Ne viens, ne otrs profesionāļa karjerā vēl nav piedzīvojis zaudējumu. Uzvarētājs iekļūs finālā un turpinās cīņu par Muhameda Ali vārdā nosaukto trofeju. Bukmeikeru skatījumā pārliecinošs cīņas favorīts ir ukrainis.

Saistītie raksti
LA.lv