Mobilā versija
-2.7°C
Lidija, Lida
Pirmdiena, 16. janvāris, 2017
9. aprīlis, 2014
Drukāt

“Vienotība” uz Saeimas vēlēšanām plāno sadarboties ar sešām reģionālajām partijām

Foto - LETAFoto - LETA

Partija “Vienotība” šodien valdes un frakcijas kopsēdē vienbalsīgi atbalstīja sadarbības līgumu slēgšanu ar sešām reģionālajām partijām, sacīja “Vienotības” valdes priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa.

Paredzēts, ka līgumi ar partijām “Valmierai un Vidzemei”, “Kuldīgas novadam”, “Talsu novada attīstībai”, “Tukuma pilsētai un novadam”, “Ogres novadam” un Jēkabpils reģionālo partiju tiks parakstīti sestdien, 12.aprīlī, “Vienotības” domes sēdē.

Āboltiņa norādīja, ka sadarbība notiks ne tikai vēlēšanu kontekstā, bet tā tiek vērtēta ilgtermiņā. Iespējamas diskusijas arī par politisko spēku tuvināšanos nākotnē.

Sadarbības līgumi paredz iespēju reģionālajām partijām deleģēt savus pārstāvjus “Vienotības” sarakstam uz Saeimas vēlēšanām, un “Vienotībā” šiem deputātu kandidātiem nebūs jāstājas.

Pagaidām gan par konkrētām cilvēkiem un konkrētām vietām “Vienotības” sarakstā netika diskutēts, sacīja partijas ģenerālsekretārs Artis Kampars.

Āboltiņa stāstīja, ka šodienas sēdē bija plašas diskusijas par partiju sadarbību, tāpat viņa uzsvēra, ka ir svarīgi nesašķelt un nesadrumstalot tā dēvētos labēji centriskos politiskos spēkus.

Kā ziņots, “Vienotība” jau pērn vasarā sākusi sarunas ar Latvijas reģionu politisko partiju līderiem par iespējām sadarboties un “veidot kopīgu platformu Latvijas izaugsmei”, lai veicinātu labējo un centrisko politisko partiju spēku apvienošanu.

Tāpat “Vienotība” uz šīm Saeimas vēlēšanām plāno sadarboties ar Reformu partiju, kuras pārstāvjiem, kas piedalīsies parlamenta vēlēšanās, gan, visticamāk, būs jāiestājas “Vienotībā”.

Saeimas vēlēšanas notiks 4.oktobrī.

Pievienot komentāru

Vecāku nevērība dārgi maksā: mamma pati aplej zīdaini ar karstu tēju (3)Pagājušā diennaktī slimnīcās nogādāti četri bērni ar ķermeņa apdegumiem, aģentūrai LETA pastāstīja Neatliekamā medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Ilze Bukša.
Saimniecībā notika pat EK mācības: PVD neizpratnē par nelaimi Krimuldā (6)Pagaidām nav zināms, kāpēc Āfrikas cūku mēris (ĀCM) skāris cūku novietni “Rukas” Krimuldas novada Krimuldas pagastā, kurā bija 5023 dzīvnieki, šorīt intervijā
Draugiem Facebook Twitter Google+