×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.4°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
5. februāris, 2017
Drukāt

Vīnē aiztur 22 čečenus, kas “vienkārši pastaigājas” ar šaujamieročiem (1)

Foto - EPA/LETAFoto - EPA/LETA

Vīnē sestdien aizturēti 22 ieceļotāji no Čečenijas, kas, pēc visa spriežot, bijuši saistīti ar organizēto noziedzību un piedalījušies konfliktā naidīgu grupējumu starpā, paziņoja Austrijas iekšlietu ministrs Volfgangs Sobotka.

Aizturētie netiek turēti aizdomās par teroristisku darbību, viņš piebilda. Čečenu aizturēšanu viņš nodēvēja par spilgtu piemēru veiksmīgai policijas un sabiedrības sadarbībai.
Aizturēšana notika sestdien Vīnē.

Kāda pilsētas rajona iedzīvotāji uz ielas pievērsuši uzmanību prāvai cilvēku grupai un izsaukuši policiju.

Policistiem, kas ieradušies notikuma vietā, čečeni paziņojuši, ka vienkārši pastaigājas. Pamanījuši vienam no viņiem pistoli, policisti izsaukuši papildspēkus.

Pēc policijas specvienības ierašanās čečenu grupa – 22 cilvēki – tika aizturēta, bet pārmeklēšanas rezultātā līdzās pistolei tika atrasts arī automāts.

Vēlāk noskaidrojās, ka visi aizturētie Austrijas varasiestādēm lūguši politisko patvērumu, turklāt 16 no viņiem patvērums jau bijis piešķirts, četru lietas atrodas izskatīšanas procesā, bet diviem patvērums atteikts.

Iekšlietu ministrija norādīja, ka izveidojušos situāciju uzskata par nepieņemamu, jo cilvēki, kas cenšas saņemt patvērumu vai arī to jau ir saņēmuši, viņus uzņēmušās valsts viesmīlību nedrīkst izmantot ļaunprātīgi.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. viesmīlību nedrīkst izmantot ļaunprātīgi 😀 😀 😀 Varbūt uztaisiet obligātus kursus visiem “bēgļiem”, kur ļoti skaidri un tieši viņiem pateiktu – pēc pirmās zādzības vai jebkāda antisociālas rīcības incidenta būs visi statusi nost, tetovējums uz pieres “criminal” un deportācija uz Afganistānu. No militārās ļotenes ar vecu izpletni. MĒS NEESAM VIŅIEM NEKO PARĀDĀ, jābeidz vienreiz māžoties ar šito mitoloģisko “balto vainu”. Cik miljonu cilvēku tepat Austrumeiropā dzīvo skrandās un pusbadā, cik bērnu aug ar pilnīgu bezcerību sirdī? Bet Briseles vampīriem un amīšiem vienalga, baltie cilvēki lai ķepurojas kā māk, humānie eiro miljardi slaidā lokā lido A-Eiropai pāri un nolaižas kaut kur džungļos un tuksnešos… kur – neskatoties uz šiem miljardiem jau gadus 50 – parastie cilvēki vēl arvien bizo apkārt puspliki analfabēti, bet vietējās elites vizinās ar zelta rolsroisiem un tērē TOS PAŠUS humānos miljardus eiro ieročiem. Un kas par to maksā? Mēs. Bet kāpēc???

Draugiem Facebook Twitter Google+