Mobilā versija
+2.9°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
10. jūnijs, 2014
Drukāt

Pašpasludinātais Slovjanskas mērs žēlojas par “Krievijas nodevību”
 (1)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Pašpasludinātais Slovjanskas mērs Vjačeslavs Ponomarjovs publicējis uzrunu iedzīvotājiem, kurā žēlojas par “Krievijas kuratoru nodevību” un nepaklausīgajiem “čečenu algotņiem”.

Ponomarjova atklātā izrunāšanās par “Krievijas kuratoriem” ir tiešā pretrunā ar Kremļa apgalvojumiem, ka Maskavai neesot nekādas saistības ar situāciju Ukrainas austrumos. Ponomarjovs atzīst, ka situācija pilsētā kļuvusi nekontrolējama. “Tā vietā, lai palīdzētu mums ar karaspēku, Krievija mums palīdz ar čečenu algotņiem, ko nav iespējams kontrolēt. Viņu galvenais mērķis ir marodierisms,” paziņoja Ponomarjovs. Slovjanskas pašpasludinātais “mērs” arī izpļāpājies par kaujinieku lietoto 
taktiku – uzbrukumiem par aizsegu izmantot civiliedzīvo­tājus. “Lai izsauktu Ukrainas armijas atbildes uguni uz civilajiem objektiem, algotņi no Krievijas Ukrainas bruņoto spēku pozīcijas apšauda no pilsētas dzīvojamajiem rajoniem,” atklāja Ponomarjovs.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Ko sēsi, to pļausi, varoņi agri vai vēlu plūks savus rūgtos augļus.

Gruzijā nošauts cilvēks, kurš mēģinājis iekļūt NATO objektā (2)Gruzijā svētdien nošauts cilvēks, kurš nelikumīgi mēģinājis iekļūt stingri apsargātajā Gruzijas-NATO mācību centrā, netālu no galvaspilsētas Tbilisi, pirmdien pavēstīja Aizsardzības ministrija.
Draugiem Facebook Twitter Google+