Mobilā versija
-4.3°C
Antonija, Anta, Dzirkstīte
Otrdiena, 6. decembris, 2016
1. marts, 2016
Drukāt

Ženēvas dīvainīši

Publicitātes fotoPublicitātes foto

BEE BEE XS

Šonedēļ durvis ver krāšņākā autoizstāde Ženēvā, par kuras dažiem jaunumiem jau stāstījām iepriekšējās nedēļās. Šoreiz par trim neparastiem eksponātiem, kurus publikai rādīs nevis autoindustrijas milži, bet gan pavisam nelieli ražotāji.

BEE BEE XS Tapis Francijā. Viscaur tikai un vienīgi elektrisks. Kabriolets. Izskatās niecīgs, taču tam tomēr ir četras durvis un četras sēdvietas. 20 kW dzinējs. Aizmugurējo riteņu piedziņa. Enerģijas patēriņš 8,6 kW/100 km.

Galvenās bažas ekoloģiski, ekonomiski un dinamiski brīnišķīgo elektrisko auto lietotājam joprojām ir – ja nu vajadzēs braukt vairāk un tālāk, nekā manas baterijas spēj? Uzlādes vietas pagaidām retums, uzlāde ilga… “EP Tender SAS” (Poisī, Francija) šādiem gadījumiem piedāvā piekabīti, kurā paslēpts benzīna dzinēja (divi cilindri, 625 cm3) darbināts ģenerators.

Neļausim klasikai pazust! Tāda ir DMC (tuninga kompānija Vācijā) atbilde uz MB G klases ražošanas pārtraukšanu. Šis ir vēl vilinošāks. Oglekļa šķiedras virsbūve, 24 collu riteņu diski, 880 zirgspēki (12 cilindri, 5460 cm3), manuāla 4×4 transmisijas režīmu vadība (ātrumkārba automātiska). Par ekoloģiju gan šeit grūti runāt – CO2 izmeši 322g/km.

 

Pievienot komentāru

Ar motorizētu čemodānu var sasniegt ātrumu 13 km/hJa kādreiz lidostā radusies nepieciešamība dažu minūšu laikā nokļūt no viena termināļa uz otru, lai paspētu uz savu reisu, lielisks sabiedrotais būs motorizētais čemodāns "Modobag".
Vietnes "nozagts.com" un "Toma joki" nonākušas arī Drošības policijas redzeslokāSavstarpēji saistītās interneta vietnes "nozagts.com" un "ukradeno.com", kā arī viena no populārākajām sociālā tīkla "Facebook" lapām latviešu valodā "Toma joki" ir Drošības policijas redzeslokā, tomēr dienesta pārstāvji nekomentē šo interneta resursu saistību ar personām, kas saņem Krievijas finansējumu un izplata Krievijas ideoloģisko propagandu.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Uzmanību, šoferīši! Rīt darbu uzsāks vēl 20 stacionārie fotoradari; arī Grobiņā, Līgatnē, Rubenē (6)Pamatojoties uz Ministru kabineta 8.novembra konceptuālo ziņojumu par stacionāro fotoradaru ieviešanas gaitu, otrdien, 6.decembrī uz Latvija autoceļiem sāks darboties otrajā kārtā paredzētie 20 stacionārie fotoradari.
Draugiem Facebook Twitter Google+