Mobilā versija
+6.1°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
1. marts, 2016
Drukāt

Ženēvas dīvainīši

Publicitātes fotoPublicitātes foto

BEE BEE XS

Šonedēļ durvis ver krāšņākā autoizstāde Ženēvā, par kuras dažiem jaunumiem jau stāstījām iepriekšējās nedēļās. Šoreiz par trim neparastiem eksponātiem, kurus publikai rādīs nevis autoindustrijas milži, bet gan pavisam nelieli ražotāji.

BEE BEE XS Tapis Francijā. Viscaur tikai un vienīgi elektrisks. Kabriolets. Izskatās niecīgs, taču tam tomēr ir četras durvis un četras sēdvietas. 20 kW dzinējs. Aizmugurējo riteņu piedziņa. Enerģijas patēriņš 8,6 kW/100 km.

Galvenās bažas ekoloģiski, ekonomiski un dinamiski brīnišķīgo elektrisko auto lietotājam joprojām ir – ja nu vajadzēs braukt vairāk un tālāk, nekā manas baterijas spēj? Uzlādes vietas pagaidām retums, uzlāde ilga… “EP Tender SAS” (Poisī, Francija) šādiem gadījumiem piedāvā piekabīti, kurā paslēpts benzīna dzinēja (divi cilindri, 625 cm3) darbināts ģenerators.

Neļausim klasikai pazust! Tāda ir DMC (tuninga kompānija Vācijā) atbilde uz MB G klases ražošanas pārtraukšanu. Šis ir vēl vilinošāks. Oglekļa šķiedras virsbūve, 24 collu riteņu diski, 880 zirgspēki (12 cilindri, 5460 cm3), manuāla 4×4 transmisijas režīmu vadība (ātrumkārba automātiska). Par ekoloģiju gan šeit grūti runāt – CO2 izmeši 322g/km.

 

Pievienot komentāru

Seši soļi drošai saziņai internetāPērn uzbrukumi digitālajā vidē pasaulē auguši par 38%, un iespējamība tikt apzagtam digitālajā vidē ir 20 reižu lielāka, nekā uz ielas. Lai pasargātu savus privātos un darba datus, Digitālās drošības alianse informatīvajā kampaņā “Mirklis pirms klik” atgādina drošības pamatlietas, ko ieteicams ievērot ikvienam interneta lietotājam.
Draugiem Facebook Twitter Google+