×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.8°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
15. jūlijs, 2015
Drukāt

Zināma festivāla “Cojs ir dzīvs” programma; festivāls notiks Ogres estrādē

cojs

Festivāla “Cojs ir dzīvs” rīkotāji publicējuši pilnu pasākuma programmu, kā arī mainījuši festivāla norises vietu uz Ogres estrādi.

Kā aģentūru LETA informēja festivāla organizatoru pārstāvis Ļevs Berezins, no plkst.18 uz skatuves kāps grupas “Up – Sent” un “Cement” no Latvijas, kā arī krievu grupas “Igry”, “KNIAzz”, “Tehnologia”, “Radiolife”, “F.P.G.”, “Thomas band” un “Alisa”. Festivālā uzstāsies arī Vjačeslavs Butusovs un grupa “Ju-piter”, kā arī “Zemfira”, kura izpildīs vairākas Viktora Coja dziesmas.

Vakara vadītājs būs pastāvīgais Ļeņingradas roka kluba prezidents Nikolajs Mihailovs.

Festivāls “Cojs ir dzīvs” notiek, pieminot 1990.gada 15.augustu, kad plkst.12.28 mūzikas pasaule traģiski zaudēja leģendāru krievvalodīgās telpas personību. Latvijā, pie Tukuma, šosejas Sloka-Talsi 35.kilometrā, autokatastrofā gāja bojā Cojs.

Kā stāstīja Berezins, Cojs bija pārmaiņu simbols, muzikants viesa cerības uz drīzām pārmaiņām un laikam jau tas ir simboliski, ka viņš gāja bojā tagad jau citā valstī, bet viņa un visu mīlētā valstī, un šī valsts ne tikai atceras, bet arī mīl un dzied viņa dziesmas.

Biļetes pieejamas visās “Biļešu servisa” kasēs.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+