Horoskopi un mistika
Ezoterika

Zodiaka zīmēm raksturīgo stihiju ietekme uz finansiālo labklājību0

Foto: Reuters/Scanpix/LETA

Četras stihijas

Zodiaka zīmju stihijas ietekmē ne tikai cilvēka raksturu un temperamentu, bet arī finansiālo labklājību. Lai dzīvotu bagātībā, nepieciešams zināt, ar kādu īpašību palīdzību tu vari nopelnīt daudz naudas.

Jau antīkie filozofi runāja par četru elementu eksistenci, kuri mūs ietekmē: Zeme, Gaiss, Uguns un Ūdens. Katra no 12 zodiaka zīmēm pieder pie konkrētas stihijas, kura atstāj ietekmi uz visu viņas dzīvi. Vēloties nopelnīt naudu, mēs paļaujamies uz prasmēm, īpašībām un zināšanām, kuras šajā darbā var palīdzēt. Mūsu zodiaka zīme šajā darbā arī spēlē ne to mazāko lomu. Šī raksta ietvaros palīdzēsim noskaidrot, kurām zodiaka zīmēm vieglāk ir sasniegt labklājību.

Uguns stihija: Auns, Lauva, Strēlnieks

Auns. Šīs uguns stihijas pārstāvjiem daudz vieglāk ir sasniegt savus mērķus, pateicoties viņu temperamentam un enerģiskumam. Pie visa tā Auni vēl izrādās ļoti spītīgi cilvēki un gatavi konfliktam, ja viņus kaut kas neapmierina. Auniem ir svarīgi, lai apkārtējie viņu saprot, bet, ja tas nenotiek, viņi nolaiž rokas. Panākumu noslēpums Auniem ir savienībā ar Gaisa stihijas zīmēm. Tādā veidā Auns varēs sasniegt savas karjeras virsotnes un finansiālo labklājību, bet viņa otrā pusīte būs viņa galvenais atbalstītājs un iedvesmotājs.

Lauva. Grūti iztēloties vēl spēcīgāku un valdonīgāku zodiaka zīmi nekā Lauva. Lauvām ir raksturīgs izteikts mērķtiecīgums, un viņas ir gatavas salauzt jebkuru šķērsli, kas gadīsies viņām ceļā. Lauvas visvieglāk sasniegs finansiālo labklājību, tieši pateicoties viņu iekšējām īpašībām, bet Uguns stihijas ietekme tikai dod viņiem papildu enerģiju. Lauvas vienmēr spēs pierādīt savu taisnību un jebkurā sacensībā svinēs uzvaru.

Strēlnieks. No visām trim uguns zīmēm, tieši Strēlnieks atšķiras ar bezatbildīgu attieksmi pret naudu. Šajā gadījumā Uguns ietekme drīzāk pasliktina Strēlnieku finansiālo stāvokli. Strēlniekiem ir sarežģīti pieņemt, ka eksistē cilvēki, kuri ir daudz bagātāki par viņiem, it īpaši, ja tādi atrodas viņu tuvumā. Viņi ir spējīgi nopelnīt daudz naudas, bet, visticamāk, to arī ātri iztērēs. Ja Strēlnieki iemācīsies būt daudz ekonomiskāki, atbrīvosies no galvenā savas nabadzības iemesla.

Zemes stihija: Mežāzis, Vērsis, Jaunava

Mežāzis. Zemes stihijas pārstāvji attiecas pret naudu diezgan piesardzīgi, un Mežāzis var to pierādīt. Lai gan viņi nav pārāk skopi un pārlieku ekonomiski, viņiem svarīga ir finansiālā stabilitāte. Vienlaikus viņi var riskēt un pazaudēt visu līdz pēdējai kapeikai, bet tikpat ātri viņi var naudu atgūt. Tamlīdzīgi neapdomīgi lēmumi gadās reti, un kopumā Mežāzis dod priekšroku uzticamām investīcijām.

Vērsis. Vērši ir īsti darbaholiķi, un, lai nopelnītu daudz naudas, pieliek ne mazums pūļu. Ļoti bieži šīs zodiaka zīmes pārstāvji kļūst bagāti, bet, pateicoties Zemes stihijas ietekmei, viņi prot saprātīgi tērēt naudu. Tas viņiem palīdz izbaudīt savu dzīvu un veikt noderīgus pirkums gan sev, gan mājai.

Jaunava. Šīs zodiaka zīme pārstāvji nemīl izšķērdību un arī paši tādi nav. Pateicoties Zemes stihijas ietekmei, viņi vienmēr saudzīgi attiecas pret naudu un reizēm sev liegs kādu gājienu uz veikalu tikai tāpēc, lai ietaupītu. Nešaubīgi daudzi cilvēki nodomās, ka tajā nav nekā slikta, bet visā ir savi trūkumi. Reizēm apkārtējie Jaunavu ekonomiskumu uztvers kā skopumu. Šajā gadījumā, neskatoties uz Jaunavu finansiālo labklājību, var rasties konflikts ar tuviniekiem.

Gaisa stihija: Dvīņi, Svari, Ūdensvīrs

Dvīņi. Dvīņi viegli nopelna naudu, bet tikpat viegli no tās šķiras, un ne vienmēr pēc savas paša gribas. Bagātība Dvīņiem var parādīties gandrīz no “gaisa”. Šīs zodiaka zīmes pārstāvji ir ļoti dāsni, tāpēc bieži ir gatavi padalīties ar savām finansēm, zinot, ka tās pie viņiem atgriezīsies dubultā. Tieši tāda viegla attieksme pret naudu viņiem palīdz sasniegt finansiālu labklājību.

Svari. Svaru gadījumā Gaisa stihija tikai viņiem traucē nopelnīt daudz naudas. Tas saistīts ar viņu bezrūpīgo attieksmi finansēm. Viņi vēlas kļūt bagāti, nepieliekot nekādas pūles. Smags darbs viņus nomāc, jo neļauj dzīvot tā, kā viņi vēlas. Svari reti ir apmierināti ar savu finansiālo stāvokli, bet tas viņiem netraucē dzīvot ar pilnu krūti. Ja Svari vēlas sasniegt finansiālo labklājību, nepieciešams pārskatīt attieksmi pret naudu un aizdomāties par to, kā to nopelnīt.

Ūdensvīrs. Ūdensvīram Gaisa stihijas ietekme palīdz vieglāk attiekties pret naudu un to nopelnīt. Ūdensvīri ir strādīgi un vienmēr dodas uz darbu ar prieku. Tomēr galvenais mērķis viņiem ne tuvu nav finanses. Ūdensvīriem patīk nest labumu apkārtējiem un pilnveidoties darba vietā. Viņi neuztraucas par finansiālu labklājību. Tāpat Ūdensvīri reti izjūt vajadzību pēc naudas, jo viņu kontā vienmēr ir kāda summa, ar kuru ir pilnībā pietiekami.

Ūdens stihija: Vēzis, Skorpions, Zivis

Vēzis. Ūdens stihija palīdz šīs zodiaka zīmes pārstāvjiem izturēties pret naudu saudzīgi un nopelnīt to nesteidzoties. Vēzis neslēpj savu mīlestību pret bagātību un ir gatavs pielikt visas pūles, lai iegūtu vēlamo naudas summu. Tieši tāpēc viņu finansiālais stāvoklis ir vienmēr stabils vai ļoti labs. Vienīgais, kas var stipri ietekmēt Vēža budžetu, ir viņa dāsnums. Ja tu palūgsi Vēzim aizdot kādu naudas summu, saņemsi pozitīvu atbildi, bet daudzi izmanto Vēža labestību un nesteidzas parādu atdot. Vēzim nepieciešams iemācīties sniegt finansiālu palīdzību tikai tiem cilvēkiem, kuriem tas patiešām ir nepieciešams, un tad viņa finansiālais stāvoklis nekad necietīs.

Saistītie raksti

Skorpions. Skorpioni ir pieraduši sasniegt savus mērķus, un bagātība ir viens no tiem. Atšķirībā no citām zodiaka zīmēm, viņi ir izteikti mērķtiecīgi un valdonīgi. Ja viņi ir ieplānojuši nopelnīt noteiktu summu, tad nešaubīgi to arī izdarīs, bet Ūdens ietekme palīdz viņiem iegūt pacietību un neveikt nepārdomātas rīcības. Skorpioni labi zina laika vērtību, bet tāpat viņi saprot, ka, lai kaut ko sasniegtu, nepieciešams nedaudz pagaidīt. Un viņiem tas vienmēr izdodas.

Zivis. Diemžēl Ūdens stihija Zivis ietekmē ne tai labākajā virzienā. Tieši viņu maiguma un iekšējā jūtīguma dēļ Zivīm ir grūti izturēt ūdens smagumu. Bieži Zivīm ir grūti izturēt, viņuprāt, smagos darba apstākļus, un tāpēc Zivis maina darbu, reizēm pat vairākas reizes īsā laikā. Tāda nestabilitāte neļauj viņām sasniegt finansiālu labklājību. Bet, ja viņas atradīs savu vietu dzīvē un iemīlēs savu profesiju, varēs kļūt ne tikai vienkārši nodrošinātas, bet arī par patiešām bagātiem cilvēkiem.

Avots: Flytothesky

LA.lv