×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.6°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
21. decembris, 2012
Drukāt

Žurnāla “Mājas Viesis” akcija “Brīnišķīgi kopā”
 Stila pārvērtības pāriem – Opolo ģimene

opolaispirms

IEVA un INTARS OPOLIE kopā ir jau piecpadsmit gadus, bet likumīgi par sievu un vīru kļuva pirms astoņiem gadiem. Uz pāra stila pārvērtībām viņi ieradās kopā ar meitiņu Jasmīni, kurai vēl tikai astoņi mēneši. Vecākajai meitai Luīzei ir vienpadsmit, bet dēlam Mikum seši gadi. 


 

Pirms

Ieva un Intars ir ne tikai dzīves, bet arī darba biedri. Viņi strādā Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā, kur Intars ir juridiskās nodaļas vadītājs, savukārt Ievas ziņā ir plānošanas koordinēšana.

Viņi iepazinās, mācoties Ogres arodvidusskolā, uz kuru Intars bija mērojis ceļu no dzimtā Riebiņu pagasta, lai apgūtu namdara amatu, bet Ieva ieradās no Raganas, lai mācītos par sekretāri grāmatvedi. Saskatīšanās notika skolas sporta zālē. Vienā stūrī meitenes nodarbojās ar vingrošanu, bet otrā – puiši trenējās tuvcīņā.

Pirms sešiem gadiem, kad ģimenē pieteicās dēls, Opolie ķērās pie savas guļbūves celšanas.

– No sievas vecākiem saņēmām mantojumā zemes gabalu Ikšķilē un sapratām, pietiek mētāties pa īrētiem dzīvokļiem, jāslien augšā savs nams. Man vienmēr sirdij tuva bijusi guļbūve, jo koks rada mājīgumu, siltumu, sirsnību un arī mūsu ainavā labi iederas. Galvenais jau dzīvē tā kā būtu paveikts – ozols iestādīts, māja uzcelta, jādomā jauni plāni, – sparīgi noteic Intars.

Ieva piebilst, ka viņi paši nākuši no daudzbērnu ģimenēm, tāpēc tagad turpinot iesākto. Ieva uzaugusi piecu, bet Intars trīs bērnu ģimenē.

– Luīzei bija tā iespēja piedalīties savu vecāku kāzās, taču viņa bija vīlusies, teica – tik garlaicīgas kāzas, ne mičošanas, ne viesu. Mēs tikai vēlāk radiem pateicām, ka esam apprecējušies. Tas notika pirms astoņiem gadiem Ziemassvētkos un manā vārda dienā, – stāsta Ieva.

Viņi ir aktīva ģimenīte, visiem ir kādas aizraušanās, bet ir arī nodarbes, ko veic kopā. 
OpolaisIesut

– Mums patīk viss, ko dzīve piedāvā, atbalstām dažādas aktivitātes, mums nepiemīt latviskais kūtrums. Kad mamma “Mājas Viesī” izlasīja par iespēju pieteikties stila pārvērtībām un piezvanīja, lai to pastāstītu, sapratām – šo lielisko iespēju nevar palaist garām, – uzskata Ieva.

Ar lielu prieku tiek gaidīts sniegs, jo tad var likt pie kājām slēpes un doties uz netālajiem Zilajiem kalniem. Opolie izbraukājušies pa visiem Latvijas pauguriem. Kad piemājas dīķi pārklāj ledus, sākas hokejspēles un slidošanas prieki. Ievai un Intaram patīk uzņemt viesus. Ja ieradušies vien tuvākie radi ar ģimenēm, tad jau sanāk krietns pulciņš – ap trīsdesmit ļaužu. Ciemiņiem par godu Intars pagalmā lielā katlā vāra sātīgu gaļas zupu.

– Ja esi aizņemts ar interesantām nodarbēm, tad dzīves niekiem neatliek laika. Intars ar lielo meitu piedalās sacensībās “Sportlat”, kas popularizē aktīvu un sportisku dzīvesveidu. Viņi skrien, brauc ar riteņiem, peld, slēpo… Luīze arī trenējas vieglatlētikā un aizrāvusies ar zirga izjādēm. Dēls pārņemts ar futbola spēlēšanu un dejo arī tautiskās dejas, – par sportisko ģimenīti stāsta Ieva.

Viņi ir saliedēts pāris, par ko liecina ne tikai dalība sievu nešanas sacensībās, bet arī pirmā vieta savā novadā. Ievas prieka oāze vasarā ir puķu dārzs. Mamma, būdama puķkope, apgādā meitu ar jauniem stādiem dārzam. Bet bērniem par patikšanu iekārtots maz ekodārziņš, kur viņi var redzēt, kā izaug dārzeņi, paši no vagas tos izraut un uzgrauzt.

 

Pārvērtības

Frizūra

OpolaisGrimsIevas līdzšinējie šķipsnās krāsotie gaišie mati ieguva pērļu rozā toni. Tika izveidots pakāpenisks matu griezums ar poniju pieres daļā. Mati ieveidoti svētku frizūrā.

Intara mati ieguva tumšāku tonējumu.

Grims

Ievas acu un skropstu līniju izcēla ar mitrā lainera palīdzību. Skropstām biezumu piešķīra mākslīgās skropstu “čipatiņas”. Vaigiem izmantots persiku brūnais tonis, bet lūpām – rozīgi violetais.

Tērpi

Ievas svētku tērpam izvēlēta kleita piesātināti zaļā krāsā, kas izceļ viņas jauno matu krāsu un atsvaidzina sejas toni. Intars ietērpās svētku uzvalkā, kas ir modernizēti klasisks, ar šobrīd aktuālo Džeimsa Bonda sportiskā stila piesitienu. Šaurās bikses piešķir vīrietim staltumu un sportiskumu. Īpašā “odziņa” – tamborēts tauriņš. Atpūtas variantā Ievai mugurā patlaban aktuālā rūtainā žakete, zem kuras apģērbts zeltaini spīdīgs adīts džemperītis un kājās džinsa bikses. Intaram – balts trikotāžas džemperis, ko “atdzīvina” zilstrīpaina šalle un džinsa bikses.

 

Ieguvumi
Opolais2

Ieva: – Ikdienā dekoratīvo kosmētiku nelietoju, tāpēc bija ļoti aizraujoši pavērot, kā prasmīgi lietots meikaps spēj mainīt izskatu. Tagad apsveru domu, ka vajadzētu pie stilistes vizāžistes pamācīties, kā pašai apgūt šo prasmi. Stiliste man ieteica atturēties no melnas krāsas apģērba, jo tas manas acis padara vēl dziļākas. Intars arī man ir teicis – nepērc melnas drēbes, bet man nezin kāpēc vienmēr tādas “nopērkas”. Ļoti patika arī jaunais matu griezums un krāsa. Kad pēc pārvērtībām satikos ar radiem un draugiem, no visiem dzirdēju uzslavas par jauno tēlu.

Intars: – Ieva jau tāpat ir skaista bez visas kosmētikas, bet pēc pārvērtībām man viņa šķita vēl īpašāka. Man bija interesanti vērot pārvērtību procesu, ļoti patika man piemeklētais ērtais uzvalks, un es nudien tajā sajutos kā Džeimss Bonds.

 

 

 

 

 

Pārvērtību komanda

Stiliste Kristīne Rāmule 26742617

Matu sakārtojums

Friziere Katrīna Klēvere t. 27351296, 67333350, salons “Double Sun”, Antonijas 12, Rīga.

Fotogrāfs Mihails Gogels t. 26462470.

 

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+