Foto – LETA

Āboltiņa: “Vienotība” neatbalstīs Bičkoviča pārvēlēšanu AT priekšsēdētāja amatā 7

Pievieno LA.LV

Partija “Vienotība” neatbalstīs Ivara Bičkoviča pārvēlēšanu Augstākās tiesas priekšsēdētāja amatā, ceturtdien intervijā Latvijas Televīzijas raidījumam “Rīta Panorāma” sacīja partijas “Vienotība” līdere Solvita Āboltiņa.

Kokteilis
Tas padarīs viņu traku vienā acumirklī! Mazi knifi, kā savam vīrietim seksu padarīt neaizmirstamu
No 12. līdz 28. augustam labāk uzmanīties… 3 zodiaka zīmēm dzīve var negaidīti apgriezties kājām gaisā
Kokteilis
Vanga esot zinājusi, kad mirs Putins: baisā prognoze paredz Krievijas līderim nāvi jau šogad 2
Lasīt citas ziņas

Viņa pauda, ka Bičkoviča darbības laikā nav izdevies sakārtot tiesu sistēmu valstī.

“Ir svarīgi, lai cilvēki ticētu, ka taisnību viņi var iegūt tiesā saprātīgā termiņā, nevis termiņos, kas ir nesaprotami. Tas viss joprojām ir mūsu tiesu sistēmas ikdiena,” sacīja Āboltiņa.

CITI ŠOBRĪD LASA

Jau ziņots, ka Augstākajā tiesā 24.aprīlī notiks plēnuma sēde, kurā tiesnešiem jāizvirza nākamā Augstākās tiesas priekšsēdētāja kandidatūru, ko pēc tam jāapstiprina Saeimai.

Augstākās tiesas tiesneši pieteikuši divus amata kandidātus – pašreizējo Augstākās tiesas priekšsēdētāju Bičkoviču un Administratīvo lietu departamenta tiesnesi Andri Guļānu.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.