Ekonomika
Bizness

Aicina droši doties pašizolācijā, izmantojot “CityBee” koplietošanas automašīnas1


Pašizolācijā ar “CityBee”
Pašizolācijā ar “CityBee”
Publicitātes foto

Desmitiem cilvēku, kas īpašajos repatriācijas reisos atgriezušies Rīgā no ārvalstīm, pašizolācijā uz mājām devušies droši, izmantojot transportlīdzekļu koplietošanas uzņēmuma “CityBee” automašīnas, informē “CityBee Latvija” vadītāja Egija Gailuma.

Uzņēmumā izstrādāts un ieviests īpašs IT risinājums, kas, izmantojot globālās pozicionēšanas sistēmas datus, automātiski liedz izmantot visas automašīnas, kas šķērso “Covid-19” analīžu noņemšanas punktus, tajā skaitā lidostu, ostu un valsts robežu.

“Lai dotos obligātajā pašizolācijā, atgriežoties no ārzemēm, drošs risinājums, kā izvairīties no kontaktiem ar citiem cilvēkiem, ir “CityBee” koplietošanas automašīnas. Ar augstāko atbildību attiecamies pret šo krīzes situāciju,” uzsver “CityBee Latvija” vadītāja Egija Gailuma.

“Automašīnas, ko mūsu klienti izmantojuši, lai dotos pašizolācijā, izvairoties no kontakta ar citiem cilvēkiem, mēs ne vien dezinficējam, bet papildu drošības nolūkos vispirms uz 72 stundām izslēdzam no aprites.

Sākotnēji tas bija manuāls darbs, un mēs ik pa 15 minūtēm pārbaudījām, vai kāda no automašīnām nav jānodod dezinfekcijā. Pagājušonedēļ ieviesām automātisku risinājumu,” gandarīta E. Gailuma.

“Patlaban karantīnā ir aptuveni 7% no “CityBee” automašīnām. Lielākā daļa klientu pašizolācijā mājup devušies no lidostas, bet pēdējo dienu laikā novērojam tendenci, ka arī uz Covid-19 analīžu nodošanas punktiem cilvēki dodas, izmantojot mūsu koplietošanas automašīnas.

Pašizolācijā ar "CityBee"

Ņemot vērā, ka mūsu klienti nereti izmantoja iespēju braukt uz Lietuvu vai Igauniju, vēlos atgādināt, ka patlaban šāda iespēja ir liegta,” skaidro “CityBee” vadītāja.

“Šajā laikā pastiprinātus dezinfekcijas pasākumus veicam arī pārējām “CityBee” automašīnām, turklāt esam pieņēmuši lēmumu visus auto aprīkot ar roku dezinfikatoriem, cimdiem un dezinfekcijas salvetēm. Aicinām dezinfekcijas līdzekļus izmantot tikai īres laikā un atstāt tos automašīnās arī pārējiem klientiem,” uz iedzīvotāju izpratni un godaprātu cer E. Gailuma.

“CityBee” Latvijā ienāca pērnā gada pavasarī ar kravas automašīnu “Fiat Ducato” nomu. Vasarā “CityBee Latvija” uzsāka elektrisko skrejriteņu nomu Rīgā un Jūrmalā, savukārt oktobrī uzņēmums uzsāka vieglo automašīnu koplietošanas nomu. Uz doto brīdi autoparku veido ap 300 “Fiat 500”, “Toyota Corolla”, “Peugeot 308” un “Fiat Ducato” automašīnu.

Saistītie raksti

“CityBee” darbojas 14 pilsētās Eiropā, piedāvājot vieglo un kravas automašīnu, velosipēdu un elektrisko skrejriteņu nomu. Uzņēmuma mērķis ir piedāvāt ekonomiskas un alternatīvas transporta iespējas, atvieglojot iedzīvotāju pārvietošanos un samazinot vides piesārņojumu pilsētā.

“CityBee” ir investīciju uzņēmuma “Modus Group” projekts. “Modus Group” specializējas finansējuma piesaistē autobūves nozarei, atjaunojamās enerģijas un nekustamā īpašuma projektiem.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
Raivis Šveicars
Ekonomika
Dabasgāzei – vēsturiski zemākā cena. Vai tai sekos arī tarifi?
2 dienas
Ieva Ēvalde
Ekonomika
“H&M” veikali Latvijā pārtraukuši lietotā apģērba pieņemšanu. Veikalu tīkla pārstāvji skaidro situāciju
2 dienas
Ieva Ēvalde
Ekonomika
Produkti atkal “iežņaudzīti pārtikas plēvē”. Covid-19 bremzē “Zaļo kursu” uz zaļiem veikaliem 2
3 dienas

Lasītākie

LL
LETA, LA.lv
Veselam
Biji kādā no šīm ēdināšanas vietām Rīgā un Liepājā? 14 dienas būs jāvelta veselības stāvokļa novērošanai
2 stundas
LA
LA.LV
Veselam
Dumpis: Lielākā iespēja inficēties ar Covid-19 ir bāros, restorānos un darbavietās
4 stundas
LE
LETA
Latvijā
Viņķele komentē, vai Covid-19 izplatības dēļ nebūs jāatceļ Rīgas domes vēlēšanas un jāpārceļ mācību gada sākums 2
3 stundas
LE
LETA
Veselam
Tālbraucējam, kurš Rīgā ielidojis kopā ar 23 kolēģiem, Lietuvā atklāj Covid-19 2
6 stundas
EL
Egils Līcītis
Latvijā
“Ko vēl traģisku, drausmīgu, nepatīkamu nesīs 2020. gads, ja ne saskaņiešu atkārtotu uzvaru Rīgas vēlēšanās.” Egila Līcīša feļetons
3 stundas