Foto – Anda Krauze

Akas zīme – jauns sākums. Enerģētiku skaidro Brigita Ektermane 1

Akas zīme atspoguļo kosmisko kārtību, kosmiskās norises, saules ceļu gada garumā un mūsu senās kultūras bagātību. Tie ir četri zelta krusti, četri saulgriežu notikumi – ziemas, pavasara, vasaras un rudens. Četri gadalaiki, kas izpaužas arī kā attiecības starp tumsu un gaismu.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Vai tiešām tikai sakritība? Cilvēku uzmanības centrā nonācis kārtējais “Simpsonu” pareģojums 13
“Man par to, ka es daru savu darbu, neviens “tējas” naudu nemaksā!” Izvēršas asa diskusija par dzeramnaudas atstāšanu restorānos 79
Veselam
Austrumu slimnīcā ar NBS helikopteru nogādāta gados jauna paciente kritiskā stāvoklī 29
Lasīt citas ziņas

Četri cilvēka mūža posmi – bērnība, jaunība, briedums, vecums. Četras debess puses un zīmes galos parādās astoņi punkti, kas simbolizē astoņus notikumus, kurus izsauc pieaugošais vai dilstošais saules gaismas un siltuma daudzums. Tās ir astoņas gadskārtas, kur notikumi atkārtojas nemainīgi katru gadu – ziemas laiks, sērsnu laiks, pavasara laiks, sējas vai ziedu laiks, siena laiks, rudens laiks, veļu laiks, ledus laiks.

Akas zīme ir ūdens simbols. Bez ūdens cilvēks nespēj dzīvot, jo ķermeņa sastāvā tā ir apmēram 70 procenti.

CITI ŠOBRĪD LASA

Zīme runā par pasaules pamatu, kur centrā veidojas tukšuma telpa jeb jauns sākums. Viss ir ciklisks, pakļauts kustībai un mainībai. Kad iepriekšējais norišu cikls noslēdzies, sākas nākamais. Simboliski zīmē savienojas augša ar leju, debesis ar pazemi, tie ir kā vārti uz citu pasauli, uz pārpasaulīgo, smalko plānu, uz informatīvo lauku, kur katrs var izvēlēties turpmāko likteni. Aiz katra simbola stāv enerģija un informācija, kas darbojas zemapziņas līmenī. Ar to palīdzību mēs sakārtojam, līdzsvarojam savu gaismas ķermeni, balstoties uz mūsos pašos esošo informāciju, intuīciju, apziņu un zemapziņu.

Zīmei ir spēcīga aizsardzības enerģija, tā ir sakārtotības zīme, pavarda aizgādne, tās centrā varam ielikt savus mīļos, ņemot fotogrāfiju un uzliekot to virs zīmes. Var veidot rituāla ugunskuru Akas zīmes formā veiksmei un ieceru realizācijai. Vēlams zīmes centrā nolikt ziedojumu graudu, ziedu, medus vai avota ūdens veidā un izteikt nodomu. Piemēram: “Es vēršos pie tevis, Uguns Māte, un lūdzu palielināt iztikas līdzekļus manā ģimenē un dzimtā, vairot ieņēmumus biznesā, palīdzēt atrast ieņēmuma avotus. Lūdzu, mīļā uguns, attīri mūs, sadedzini visus sārņus, visu melno, kas traucē dzīvot, būt laimīgam! No visas sirds lūdzu! Paldies!”

Varam uzrakstīt plānus un ieceres jaunai nedēļai, mēnesim, gadam.

Ņem baltu papīra lapu, centrā uzvelk Akas zīmi un ieraksta galvenos darbus, uzdevumus, kā arī datumus, termiņus notikumu realizācijai, jo, ja noformē tīru nodomu, šis process darbosies. Mūsu dzīves apstākļi, mūsu trūkums, bagātība, daudzie draugi jeb tādu trūkums, tas viss ir mūsu domu produkts. Viss, ko mēs dzīvē sasniedzam, iet caur mūsu dvēseles vārtiem, un no tā, cik plaši tie ir bijuši atvērti, atkarīga sasniegto mērķu pilnība. Kad šis laiks pagājis, pārskata sarakstu, veido jaunu Akas zīmi un kā pirmo raksta ieceri, kura nav īstenojusies, tad pārējās. Veco zīmi var sadedzināt, pirms tam pasakot paldies. Kā pareizi strādāt ar zīmēm? Pirmkārt, jānomierinās, jāatlaiž no prāta visi aizvainojumi, kas iesprūduši dvēselē. Jātic no visas sirds, ka panāksi to, pēc kā ilgojies. Ne acu mirkli nepadodies šaubām! Kā var izskaidrot, ka zīmes strādā un rada ap sevi enerģētiku? Ap visām dzīvām būtnēm, arī priekšmetiem, zīmēm ir aura, enerģētiskais lauks, kurš tiek pastiprināts ar mūsu domu spēku, tādēļ zīmes lielos attālumos ietekmē apkārtējo vidi.

Reklāma
Reklāma

Lai Akas zīme palīdz saklausīt pareizās domas pareizai un labai dzīvei!

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.