Anglijas regbija izlase sagādāja pārsteigumu, pusfinālā pārspējot Jaunzēlandi.

Anglijas izlase no regbija karaļa troņa gāž Jaunzēlandi 0

Anglijas regbija izlase sestdien Japānā notiekošajā Pasaules kausā (PK) regbijā pusfinālā pārsteidza Jaunzēlandes valstsvienību, pēc astoņu gadu pārtraukuma liedzot tai pacīnīties par uzvaru turnīrā.

Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 1
“Jāklausās, ka esam šmaukušies.” Par netaisnību un piemaksām tiem pensionāriem, kuri strādājuši padomju laikā
Krievijā valda histērija: izbojāta Putina inaugurācija 178

Anglijas izlase guva panākumu ar rezultātu 19:7 (10:0), no troņa gāžot iepriekšējo divu turnīru uzvarētājus.

Jaunzēlandei Pasaules kausa izcīņā šis bija pirmais zaudējums kopš 2007.gada, kad tā ceturtdaļfinālā piekāpās Francijai. Pēc tam sekoja triumfi 2011. un 2015.gada turnīros. Pasaules kausā “All Blacks” nebija zaudējuši 18 spēlēs pēc kārtas.

Anglijas izlases rindās 12 punktus guva Džordžs Fords, kurš iesita četrus no pieciem soda sitieniem, kamēr piezemējumu jau otrajā minūtē veica Manu Tuilagi, bet realizācijas sitienu trāpīja komandas kapteinis Ouens Ferels.

Tikmēr Jaunzēlandei vienīgo piezemējumu veica Ardijs Savea, bet Ričards Mounga trāpīja realizācijas sitienu.

Anglijas izlasei šajā mačā netika ieskaitīti vēl divi piezemējumi, jo tiesneši abos gadījumos pirms tam saskatīja pārkāpumus.

Pasaules kausa finālā Anglija iekļuva ceturto reizi, lūkojot atkārtot 2003.gada panākumu, kad viņi triumfēja turnīrā.

Anglija finālā tiksies ar Dienvidāfrikas un Velsas pusfināla spēles uzvarētāju. Šis mačs paredzēts svētdien.