Sports
Citi sporta veidi

Japānas regbija samuraju sapnis izdziest pret dienvidafrikāņu pārspēku0


Vien 1,70 metrus garais Fafs de Klerks ar piezemējumu pierāda, ka regbijā augumam nav nozīmes, galvenais izveicība, spēks un komandas darbība.
Vien 1,70 metrus garais Fafs de Klerks ar piezemējumu pierāda, ka regbijā augumam nav nozīmes, galvenais izveicība, spēks un komandas darbība.
Foto: AFP/SCANPIX/LETA

Japānas rebija izlasei savās mājās notiekošais Pasaules kauss noslēdzās svētdien, kad mājinieki ceturtdaļfinālā ar 3:26 (3:5) zaudēja Dienvidāfrikas Republikai (DĀR).

Samuraji ļoti cienīgi aizvadīja pirmo puslaiku, bet otrajā salūza pret titulētajiem sāncenšiem, kuri veica divus piezemējumus.

DĀR izlasē ar diviem piezemējumiem izcēlās Makazole Mapimpi, reizi bumbu pretinieku laukumā ienesa vien 1,70 m garais Fafs de Klerks, bet ar trim soda sitieniem un vienu realizāciju izcēlās Andrē Polards.

Japāņi gan var būt lepni, jo viņu valsts regbisti ir pirmie Āzijas kontinenta pārstāvji, kas spēlējuši Pasaules kausa ceturtdaļfinālā.

Pusfinālā DĀR pēc nedēļas tiksies ar Velsu, kas sīvā cīņā svētdien ar 20:19 (10:19) uzvarēja Franciju. Otrā pusfinālā sestdien spēkiem mērosies Jaunzēlande un Anglija.

Saistītie raksti

Jaunzēlandieši ceturtdaļfinālā piektdien ar 46:14 uzvarēja Īriju, bet Anglija ar 40:16 uzveica Austrāliju.

Pasaules kauss regbijā notiek devīto reizi. Trīs tituli ir Jaunzēlandei, pa diviem izcīnījušas Austrālija un Dienvidāfrikas Republika, bet vienu reizi labākā bijusi Anglija.

LA.lv