Foto: REUTERS/SCANPIX/LETA

Apvienotā Karaliste nosaka 14 dienu pašizolāciju ieceļotājiem no Latvijas 0

Ņemot vērā epidemioloģisko situāciju Latvijā, Apvienotās Karalistes valdība noteikusi 14 dienu pašizolēšanās prasību ieceļotājiem no Latvijas, aģentūru LETA informēja Latvijas vēstniecībā Lielbritānijā.

Reklāma
Reklāma
Viens bērns miris, otrs ievietots intensīvajā nodaļā: epidemiologi sāk izmeklēt streptokoka infekcijas avotu 50
Nedrīkst ignorēt: trīs pazīmes, kas liecina, ka D vitamīna ir par daudz
Krievu ģimenes lūdz neatgriezt no gūsta viņu tuviniekus, bet atstāt Ukrainā: kas noticis? 43
Lasīt citas ziņas

Šī prasība stāsies spēkā 28.novembra plkst.4 no rīta.

Tāpat, sākot ar 26.novembra plkst.17, tiek mainīts Apvienotās Karalistes valdības ieteikums ceļojumiem uz Latviju, iesakot turp doties tikai būtiskos braucienos.

CITI ŠOBRĪD LASA

Karantīnas noteikumi paredz, ka, ieceļojot Apvienotajā Karalistē, ir elektroniski jādeklarē uzturēšanās vietu, kurā iebraucējs pavadīs karantīnas laiku. Atbildīgie dienesti veiks pārbaudes vai karantīna uzrādītajā uzturēšanās vietā tiek ievērota. Par karantīnas nosacījumu pārkāpšanu Anglijā, Velsā un Ziemeļīrijā paredzēts naudas sods.

Sākot ar 15.decembri, karantīnas periodu varēs saīsināt, ja persona, piecas dienas pēc ieceļošanas veiks Covid-19 testu un tā rezultāts būs negatīvs. Tests būs maksas pakalpojums.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.