Foto: REUTERS/Scanpix/LETA

Berlīne nemazinās Covid-19 ierobežojumus uz Ziemassvētku laiku 0

Berlīnes federālā zeme nolēmusi rīkoties atšķirīgi no pārējās Vācijas un nemazināt Covid-19 krīzes dēļ ieviestos ierobežojumus uz Ziemassvētku laiku, ceturtdien pavēstīja avoti Berlīnes Senātā.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
“Sist viņu vajag!?” Bijušais bokseris Mairis Briedis komentē savas emocijas saistībā ar Rosļikova ievēlēšanu 63
Kokteilis
Kā atbrīvoties no ļaunās acs un atjaunot spēku: rituāli katrai zodiaka zīmei
“Nebija sūdzību par pašsajūtu…” Anatolija Danilāna ģimenē piedzīvots vissmagākais zaudējums
Lasīt citas ziņas

Ņemot vērā lielo inficēšanās gadījumu skaitu Berlīnē, Senāts vienojies paturēt spēkā ierobežojumus arī Ziemassvētku un Jaungada svētku laikā, avoti apliecināja ziņu aģentūrai DPA.

Tas nozīmē, ka svētku laikā maksimālais cilvēku skaits, kas varēs pulcēties vienkopus, būs pieci, neieskaitot bērnus.

CITI ŠOBRĪD LASA

Trešdien Vācijas kanclere Angela Merkele un 16 Vācijas federālo zemju līderi nolēma uz svētku laiku ierobežojumus mazināt.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.