Arnis Sauka: Bankām vajadzētu solidarizēties ar vidi, kurā tās pelna 17

Autors: Līva Sila, TV24

TV24 raidījumā “Dienas personība ar Veltu Puriņu” viesojās Rīgas Ekonomikas augstskolas profesors un Valsts konkurētspējas komisijas priekšsēdētājs Arnis Sauka. Komentējot uzņēmējdarbības vidi un sadarbību ar bankām, profesors neslēpj savu personīgo viedokli: “Bankas varētu padalīties ar savu hiperpeļņu, kas nav notikusi viņu rīcības rezultātā”.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Katram cilvēkam ir sava piemērotākā un veiksmi nesošākā krāsa, ko var noteikt pēc dzimšanas datuma. Noskaidro savējo! 13
TV24
“Situācija mainās pa stundām!” Saņemti divi pilnīgi pretēji ziņojumi no frontes. Kurš melo?
Kokteilis
Nosaukti 8 vārdu īpašnieki, kuriem gribot vai negribot sanāk iekulties nepatikšanās
Lasīt citas ziņas

Nenoliedzot, ka bankām ir labi argumenti, kādēļ nedalīties ar peļņu, A.Sauka uzskata, ka “bankas varētu padalīties ar savu hiperpeļņu, kas nav notikusi viņu rīcību rezultātā. Tie ir faktori, kas situāciju ir ietekmējusi un kļuvuši labvēlīgi.”

“Pie patreizējās situācijas, līdzīgi, kā iedzīvotāji, kas pelna vairāk, maksā solidaritātes nodokli. Bankām, solidarizēties ar vidi, kurā tās pelna, būtu pareizs solis. Tam vajadzētu nākt brīvprātīgi, ja tas nenotiek, tad valsts iet palīgā,” savu viedokli pauž Sauka.

CITI ŠOBRĪD LASA

Raidījumā “Dienas personība ar Veltu Puriņu” viesojas augstākās amatpersonas, dažādu jomu specialistu, lai apspriestu aktualitātes un jaunākos notikumus Latvija un pasaulē. Skaties TV24 ēterā ir katru darba dienu plkst.9.30!

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.