Krišjānis Kariņš
Krišjānis Kariņš
Foto: Ieva Leiniša/LETA

Atklāj, kad valdība varētu lemt par par energocenu griestiem 69

Pievieno LA.LV

Valdība nedēļā pirms Saeimas vēlēšanām – 27.septembrī – varētu pieņemt lēmumu par energocenu griestu noteikšanu, šodien pēc valdošās koalīcijas partiju sanāksmes pavēstīja “Jaunās vienotības” politiķis, Saeimas deputāts Arvils Ašeradens.

Kokteilis
Padomju cilvēka ieradumi, kas noved pie nabadzības: no tiem jau sen bija jāatsakās
Tagad tas ir oficiāli – Krievijas Aizsardzības ministrija nāk klajā ar paziņojumu par 9. maija parādi
Ēd pilnu muti! Labākie pārtikas produkti brokastīm, lai nepieņemtos svarā
Lasīt citas ziņas

Ekonomikas ministre Ilze Indriksone (NA) ir prezentējusi Ekonomikas ministrijas sagatavotos priekšlikumus par papildus atbalsta mehānismiem iedzīvotājiem dabasgāzes, centralizētās apkures un elektrības cenu pieauguma apstākļos.

Šonedēļ paredzēts izvērtēt iesniegtos priekšlikumus, klāstīja Ašeradens.

CITI ŠOBRĪD LASA

Kā ziņots, elektroenerģijas cenu kompensēšanai valdība varētu noteikt cenu griestus pirmajām 100 kilovatstundām (kWh), iepriekš norādījis Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV).

Kariņš norādījis, ka valdība jau ir pieņēmusi atbalsta pakotni iedzīvotājiem un uzņēmumiem aptuveni 650 miljonu eiro vērtībā, tomēr ir redzams, ka cenu kāpums turpinās.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.