Foto – Shutterstock

Atklāj, kur Latvijā ir visaugstākie siltumenerģijas tarifi šajā apkures sezonā 40

Augstākie siltumenerģijas tarifi šajā apkures sezonā ir bijušajā Ozolnieku novadā, sasniedzot pat 101,93 eiro par megavatstundu (MWh), bet zemākie – Ķekavas novadā, kura cena par MWh ir 39,64 eiro, liecina Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas (SPRK) informācija.

VIDEO. “Vai ar viņu viss ir labi? Putina dīvainā uzvedība atkal piesaista uzmanību
“Sekas var būt nepatīkamas.” Politiķis par risku, ka Krievijā pie varas var nonākt daudz radikālāki spēki
VIDEO. “Zilīšu bataljonam” pirmie zaudējumi. Pa ceļam uz fronti pārdzērušies krievi sakaujas savā starpā
Lasīt citas ziņas

Visdārgāk par siltumenerģiju šajā sezonā jāmaksā Ānes, Branku un Ozolnieku iedzīvotājiem, tur siltumenerģijas tarifi janvārī ir attiecīgi 101,93 eiro par MWh, 97,46 eiro par MWh un 76,35 eiro par MWh. Visos trīs pakalpojumu nodrošina SIA “Ozolnieku KSDU”. Vieni no augstākajiem tarifiem Latvijā ir arī Ādažos un Kadagā, kur tas ir 78,33 eiro par MWh.

Siltumenerģijas tarifs 70 eiro par MWh robežu pārsniedz arī Skultē, Mārupē un Tīrainē, kā arī Piņķos un Siguldā. Pirmajās trīs tarifs ir 75,35 eiro par MWh. Savukārt Piņķos tas ir 73,53 eiro par MWh, bet Siguldā – 71,66 eiro par MWh. 

CITI ŠOBRĪD LASA

Saulkrastos un Zvejniekciemā noteiktais tarifs ir 69,98 eiro par MWh. Savukārt Valdemārpilī, Laidzē, Zvirgzdos, Laucienē, Mundigciemā, Pastendē, Jaunpagastos, Stendē, Priedēs un Sabilē noteiktais tarifs ir 67,71 eiro par MWh. Saldus novada Ezerē par siltumenerģiju jāmaksā 67,51 eiro par MWh, bet Valmieras novada Vaidavā – 67,04 eiro par MWh, Vangažos – 66,92 eiro par MWh, bet Rīgā – 66,76 eiro par MWh.

Siltumenerģijas tarifs 60 eiro par MWh robežu pārsniedz arī Jēkabpilī, Iecavā, Jūrmalā, Bērzainē, Ropažos, Valmieras novada Rubenē, Silakrogā, Baložos, Grobiņā, Stūnīšu ciemā un Jaunolainē, Jumpravā, kā arī Saldus novada Pampāļos. Jēkabpilī siltumenerģijas tarifs ir 65,52 eiro par MWh, Iecavā – 64,29 eiro par MWh, Jūrmalā – 64,49 eiro par MWh, Bērzainē un Ropažos – 63,69 eiro par MWh, Rubenē un Silakrogā – 62,70 eiro par MWh, Baložos – 62,55 eiro par MWh, Grobiņā – 61,04 eiro par MWh, Jumpravā – 60,26 eiro par MWh, bet Pampāļos – 60,17 eiro par MWh. 

Savukārt Cēsīs šajā sezonā siltumenerģijas tarifs ir 59,95 eiro par MWh, Kandavā un Tukuma novada Zantē – 59,62 eiro par MWh, bet Mālpilī – 59,13 eiro par MWh. Valmierā par siltumenerģiju jāmaksā 58,80 eiro par MWh, Smiltenē – 58,31 eiro par MWh, Kocēnos – 58,22 eiro par MWh, Suntažu un Madlienas pagastos – 58,10 eiro par MWh, bet Talsos – 57,09 eiro par MWh. 

Savukārt gan Daugavpilī apstiprinātais siltumenerģijas tarifs ir 56,96 eiro par MWh, Saldū – 56,86 eiro par MWh, bet Randenē, Kalkūnē, Vecstropos, Kraujās, Locikos un Naujenē par siltumenerģiju jāmaksā 56,16 eiro par MWh. Ikšķilē siltumenerģijas tarifs ir 56,06 par MWh, bet Limbažos – 56,02 eiro par MWh. Līdzīgi siltumenerģijas tarifi ir Jelgavā, Gulbenē, Lielvārdē un Lēdmanē, Zilākalna ciemā un Alūksnē, kur par siltumenerģiju jāmaksā attiecīgi 55,94, 55,71, 55,38, 55,18 un 55,05 eiro par MWh. 

Teju vienāds siltumenerģijas tarifs ir Liepājā un Ventspilī – attiecīgi 54,95 un 54,90 eiro par MWh. Rūjienā par siltumenerģiju jāmaksā 54,57 eiro par MWh. Savukārt gandrīz vienāds siltumenerģijas tarifs ir Preiļos, kā arī Inčukalna novada Krustiņos, Gaujā un Inčukalnā. Šajās vietās siltumenerģijas tarifi ir attiecīgi 54,23 eiro par MWh un 54,20 eiro par MWh. 

Tāpat 50 eiro par MWh robežu siltumenerģijas tarifi pārsniedz Līvānos, Aizputē, Bauskā, Kuldīgā, Balvos, Krāslavā, Tukumā, Madonā, kā arī Pļaviņās un Vietalvā. Līvānos noteiktais tarifs ir 53,93 eiro par MWh, Aizputē – 53,49 eiro par MWh, Bauskā – 53,22 eiro par MWh, Kuldīgā – 52,99 eiro par MWh. Balvos siltumenerģijas tarifs ir 51,51 eiro par MWh, Krāslavā – 51,44 eiro par MWh, Tukumā – 51,37 eiro par MWh, Madonā – 50,68 eiro par MWh, bet Pļaviņās un Vietalvā – 50,20 eiro par MWh. 

Līdzīgi tarifi noteikti Muceniekos, Brocēnos, kā arī Salaspilī un Saulkalnē, kura par siltumenerģiju jāmaksā attiecīgi 48,86, 48,76 un 48,20 eiro par MWh. Koknesē par siltumenerģiju jāmaksā 47,92 eiro par MWh, Rēzeknē – 47,42 eiro par MWh, Viļānos – 46,14 eiro par MWh, bet Ludzā – 46,06 eiro par MWh. 

Tāpat 40 eiro par MWh robežu pārsniedz siltumenerģijas tarifi Jaunmārupē, Zebrenes pagastā, Aucē, Lielaucē un Bēnē, Aizkrauklē un Aizkraukles pagastā, kā arī Olainē. Jaunmārupē siltumenerģijas tarifs ir 45,90 eiro par MWh, Zebrenes pagastā – 45,01 eiro par MWh, Aucē, Lielaucē un Bēnē – 44,73 eiro par MWh, Aizkrauklē un Aizkraukles pagastā – 43,55 eiro par MWh, bet Olainē – 41,69 eiro par MWh.

SAISTĪTIE RAKSTI

Vienīgā vieta, kur siltumenerģijas tarifs saglabājas zem 40 eiro par MWh robežas, ir Ķekavas novads. SIA “Ķekavas nami” Ķekavā, Rāmavā, Katlakalnā un Valdlaučos siltumenerģiju nodrošina par 39,64 eiro par MWh. 

Komersantiem, kas siltumenerģiju nodrošina Ādažos un Kadagas ciemā, kā arī Vangažos, siltumenerģijas tarifs mainās katru mēnesi, jo šiem komersantiem ir noslēgti dabasgāzes cenas līgumi par cenu, kas piesaistīta biržai, tātad katru mēnesi ir atšķirīga. 

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
VIDEO. “Vai ar viņu viss ir labi? Putina dīvainā uzvedība atkal piesaista uzmanību
“Sekas var būt nepatīkamas.” Politiķis par risku, ka Krievijā pie varas var nonākt daudz radikālāki spēki
VIDEO. “Zilīšu bataljonam” pirmie zaudējumi. Pa ceļam uz fronti pārdzērušies krievi sakaujas savā starpā
Vai mežā kritušu koku drīkst sazāģēt un vest to mājās, lai izmantotu malkai? 104
Pilnībā mainījis savu dzīvi! Ar ko tagad nodarbojas kādreiz TV skatītāju iemīļotais Valters Krauze? 19
Lasīt citas ziņas

Finanšu partneris - LANDE

Sadarbības projekts
“Izmisuma vadīti krievi varētu šķērsot arī “zaļo” robežu.” Iekšlietu ministrs par Krievijas “mobilizācijas bēgļiem”
Nosauc iespējamo datumu, kad Krievija aizliegs izbraukt no valsts mobilizācijas vecuma vīriešiem
VIDEO. Paliks tikai izdegusi zeme! Propagandisti mierīgi apspriež, kas notiks ar civiliedzīvotājiem, ja viņiem trāpīs atombumba
“Sekas var būt nepatīkamas.” Politiķis par risku, ka Krievijā pie varas var nonākt daudz radikālāki spēki
Verners Hoijers: Atbalsts Ukrainai un enerģētikas pārkārtošanai
14:33
Nosauc iespējamo datumu, kad Krievija aizliegs izbraukt no valsts mobilizācijas vecuma vīriešiem
14:28
VIDEO. Paliks tikai izdegusi zeme! Propagandisti mierīgi apspriež, kas notiks ar civiliedzīvotājiem, ja viņiem trāpīs atombumba
14:02
VIDEO. “Vai ar viņu viss ir labi? Putina dīvainā uzvedība atkal piesaista uzmanību
Vēl gaidāma atvasara? Vai tomēr pirmais sniegs? Izskan pirmās prognozes par laikapstākļiem oktobrī 4
Pirmdien Latvijā demonstrēs augstas mobilitātes raķešu artilērijas sistēmas HIMARS
Slepenas pazemes pilis ar mākslīgiem dārziem un peldbaseiniem, pārtikas krājumi pieciem gadiem – miljardieri gatavojas apokalipsei
VIDEO. “Zilīšu bataljonam” pirmie zaudējumi. Pa ceļam uz fronti pārdzērušies krievi sakaujas savā starpā
Ukrainā diennakts laikā iznīcināti 400 iebrucēji
Vai tiešām sašķobījusies Raimonda Paula veselība? Krauze atklāj, kā patiesībā jūtas komponists 16
Krievu, kurš protestēja pret tanka T-34 Narvā pārvietošanu, deportē no Igaunijas 85
VIDEO. Igaunijas mežos pamanīts liels retums – lācene ar četriem mazuļiem 10
FOTO. VIDEO. Policija brutāli izrēķinās ar Krievijas iedzīvotājiem, kuri izgājuši ielās, protestējot pret mobilizāciju 92
Zaļā tēja – mūsdienu jaunības eliksīrs?
Ausis dzestrs rīts. Kādus laikapstākļus sola pa dienu?
Ditas Lases ideāla buljona noslēpumi: “Svarīgi izmantot aukstu ūdeni!”
Latvijā ražotas kazas piena un citu garšu želejkonfektes pērk arī Igaunijā 2
Pēc mobilizācijas izsludināšanas Krievijā Putins aizbraucis atpūsties 42
Vai drīkst atlaist, ja nevēlas mainīt darba vietu?
VIDEO. Tasmānijas krastos izskaloti simtiem vaļu
VIDEO. Iemūrē kapsulu ar vēstījumu nākamajām paaudzēm
Atklāj, cik Krievijas pilsoņi jau lūguši patvērumu Latvijā mobilizācijas dēļ
Mūžībā aizgājusi kādreizējā NEPLP vadītāja Aija Dulevska Cālīte
Putins nav atļāvis Krievijas ģenerāļiem atkāpties no Hersonas, jo tas izskatītos pēc pazemojošas sakāves 95
Naktī nezināmi vandaļi Krievijas karoga krāsās nokrāsojuši uzrakstu “Bolderāja” 24
Putinam bija interese par vienu cilvēku… Erdogans atklāj ukraiņu gūstekņu atbrīvošanas aizkulises
ASV draud Krievijai ar smagām sankcijām aneksijas gadījumā