Foto: pexels.com

Atvaļinājumu laika biļešu un īres naudas izkrāpšana Eiropā uzņem apgriezienus. Eiropols dod padomus, kā neuzķerties! 7

Sākot ar krāpnieciskiem lidojumiem un beidzot ar neesošām naktsmītnēm, šis pirms gaidāmās atvaļinājumu sezonas ir liels un ienesīgs krāpnieku bizness. Izklausās pārāk labs piedāvājums, lai būtu patiesība? Tas ir tāpēc, ka tā droši vien ir.

Reklāma
Reklāma
RAKSTA REDAKTORS
“Daži jūtas kā no ķēdes norāvušies, citi otru reizi uz tā paša grābekļa neuzkāps. Es… nekad nevēlos tur atgriezties” – Līnas stāsts par tikšanu prom no krīzes centra 14
Kokteilis
VIDEO. Iemīļotais aktieris Andris Keišs benzīntankā piedzīvojis smieklīgu “tikšanos” pats ar savu balsi 8
Skolas direktora viedoklis par skolotāju apdāvināšanu mācību gada noslēgumā: “Sabiedrība ir morāli slima ar šīm dāvanām un pateicībām”
Lasīt citas ziņas

Sākot ar krāpnieciskiem lidojumiem un beidzot ar neesošām izmitināšanas vietām, krāpniecība šajā laikā ir plašs bizness, un tas ir visizplatītākais vasarā un decembrī.

Atpūtniekiem tas ir jāapzinās. Tālāk Europol birojs sniedz dažas vadlīnijas, ja vēlaties izvairīties no krāpniecības sava atvalinājuma laikā.

CITI ŠOBRĪD LASA

Ikviens grib izbaudīt brīvdienas, neatkarīgi no tā, vai tās ir īsas vai garas. Vairumā gadījumu sapņu galamērķa meklēšana un labu variantu pamanīšana būs darījums bez problēmām.

Tomēr, ja rezervējat savas brīvdienas tiešsaistē, jūs riskējat tikt apkrāpts. Nākamie padomi palīdzēs izprast riskus un aizsargāt savas finanses un arī cerības par burvīgām brīvdienām.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.