Jānis Baumanis trasē.
Jānis Baumanis trasē.
Foto: fiaworldrallycross.com

Austriešu rallijkrosa komanda STARD arī nākamajā sezonā vēlas savā sastāvā Baumani 0

Austrijas rallijkrosa komanda STARD arī nākamajā pasaules čempionāta sezonā savās rindās vēlas redzēt Latvijas autosportistu Jāni Baumani, kurš aizvadītajā sezonā izcīnīja devīto vietu planētas meistarsacīkšu kopvērtējumā.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
No A līdz Ž – ko par tavu personību atklāj tava vārda sākumburts? 18
Kā itāļiem izdodas iztirgot savus olīvu atkritumus Latvijā… Inese “iegrābusies”, iegādājoties Latvijā populāru olīveļļu
Ukrainas “Telegram” kanālos masveidā izplatītas ziņas ar aicinājumu nolikt ieročus
Lasīt citas ziņas

2019.gada sezonai STARD gatavojas ar ambicioziem mērķiem, būvējot jaunas mašīnas, ar kurām turpināt braukt prestižākajā “SuperCar” klasē.

Pašlaik 26 gadus vecais Baumanis ar STARD komandas “Ford Fiesta” automašīnām startējis jau iepriekšējās divas sezonas. Šogad izcīnītā devītā vieta bija augstākā starp sportistiem, kuriem nav rūpnīcas komandu atbalsta, līdz ar to STARD vadība ir ļoti apmierināta ar Baumaņa paveikto.

CITI ŠOBRĪD LASA
“Esam ļoti apmierināti ar šī gada rezultātiem. Domāju, ka ikviens sagaidīja, ka atstarpe starp rūpnīcu un privātajām komandām būs lielāka.

Tomēr esam apliecinājuši, ka ar nepieciešamo devu uzlabojumu un pieredzi, kas radusies pēdējo gadu laikā, mēs varam atstarpi samazināt,” teica STARD komandas vadītājs Mihaels Sakovičs. “Šobrīd esam jaunas automašīnas izstrādes procesā, kas būs vēl efektīvāka un labāka. Sagaidām, ka mūsu pozīcijas pasaules čempionātā uzlabosies.”

STARD komanda pieder bijušajam pasaules rallija čempionāta (WRC) un rallijkrosa braucējam Manfrēdam Štolam no Austrijas.

“Mūsu mērķis un plāns ir turpināt sadarboties ar Jāni, jo šajos divos gados sadarbība ar viņu ir ļoti uzlabojusies. Ir izveidojusies uzticības un pārliecības bāze, turklāt mēs viens otru zinām, kas ir ļoti svarīgi panākumu gūšanai,” pauda Sakovičs. “Baumanis arī kā braucējs nepārtraukti pilnveidojas, tāpēc mēs būtu ļoti priecīgi, ja varētu turpināt ar viņu sadarboties. Šobrīd esam sarunās.”

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.