Foto – AP/LETA

Automašīnai tīšām ietriecoties cilvēkos Ņujorkā, viens bojāgājušais 0

Pievieno LA.LV

Šoferim tīšām ietriecoties ar automašīnu cilvēkos pie bāra Ņujorkā naktī uz svētdienu, gājis bojā viens cilvēks un pieci ievainoti, paziņojusi policija.

MI aprēķinājis aptuveno kara sākuma gadu Eiropā un prognozē, kuras valstis būtu kā zem naža asmens 12
Kokteilis
FOTO. Apskati, kāda automašīna bija pati populārākā tavā dzimšanas gadā! 7
Situācija iziet ārpus kontroles – Trampa pašdarbība Irānas jautājumā padomniekiem sagādā galvassāpes
Lasīt citas ziņas

Pie bāra Kvīnsā tobrīd notika kautiņš, kurā divi cilvēki tika sadurti. Viņu stāvoklis ir stabils, bet no sabrauktajiem cilvēkiem viens atrodas kritiskā stāvoklī, paziņojusi policija.

Vīrietim, kurš vadīja automašīnu, izdevās aizbēgt. Policija izsludinājusi viņu meklēšanā. Viņš brauca ar baltu automašīnu “Hyundai Sonata”.

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.