Apsūdzētais Edgars Daņiļevičs (centrā) uz tiesu tika atvests no apcietinājuma, viņš jau iepriekš sodīts par auto zādzību.
Apsūdzētais Edgars Daņiļevičs (centrā) uz tiesu tika atvests no apcietinājuma, viņš jau iepriekš sodīts par auto zādzību.
Foto: Artis Drēziņš

Tiesa noteikusi bargu sodu autovadītājam, kurš pa Rīgu pārvietojās ar ātrumu 240 km/h 30

Artis Drēziņš, “Latvijas Avīze”, AS “Latvijas Mediji”

Reklāma
Reklāma
TV24
“Situācija mainās pa stundām!” Saņemti divi pilnīgi pretēji ziņojumi no frontes. Kurš melo?
Kokteilis
Katram cilvēkam ir sava piemērotākā un veiksmi nesošākā krāsa, ko var noteikt pēc dzimšanas datuma. Noskaidro savējo! 13
Kokteilis
Nosaukti 8 vārdu īpašnieki, kuriem gribot vai negribot sanāk iekulties nepatikšanās
Lasīt citas ziņas

Pagājušajā nedēļā Zemgales rajona tiesā Aizkrauklē piesprieda 1980. gadā dzimušajam autovadītājam Edgaram Daņiļevičam piecu gadu cietumsodu un tiesību atņemšanu uz desmit gadiem.

Daņiļevičs pirms trim gadiem sarīkoja kinotrillera cienīgu mukšanu no policistiem, kurā cieta gan pats, gan likumsargi. Notikumi risinājās 2019. gada 24. jūlija vakarā no Rīgas līdz Ogrei. Bija vismaz 15 policistu raidīti šāvieni bēgoša autovadītāja virzienā, kurš dažbrīd braucis ar 240 km/h ātrumu, sabojātas citu iedzīvotāju automašīnas, ķeršanā iesaistīti policisti no Rīgas, Salaspils un Ogres, vajāšanas laikā cietuši četri likumsargi.

CITI ŠOBRĪD LASA

Kā vēlāk izrādījās, pie “Audi A6” stūres sēdējis cilvēks, kurš izsludināts policijas meklēšanā, atrodas kokaīna un sintētisko narkotiku reibumā. Sākumā policisti mēģinājuši audi apturēt mierīgi, bet tas nav izdevies un sākusies mežonīga pakaļdzīšanās ar sadursmēm un šaušanu.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.