Ilustratīvs attēls
Ilustratīvs attēls
Foto: Imago/Scanpix/LETA

Autovadītājs Jaungada naktī uz ielas pamet smagi cietušu vīrieti 0

Valsts policija (VP aicina atsaukties aculieciniekus ceļu satiksmes negadījumam, kas notika šā gada 1.janvārī plkst. 02:00 Liepājā, Peldu ielā pie mājas Nr.29, kur ar automašīnu “Peugeot Partner” sudrabotā krāsā tika uzbraukts gājējam, 1967.gadā dzimušam vīrietim.

TV24
“Aiz slēgtām durvīm, visticamāk, notiek Dieva zīmes.” Slaidiņš atklāj, ka Ukraina šobrīd atrodas sava veida slazdā
“Rindas pie ārstiem mākslīgi pagarina ar “mirušām dvēselēm”, lai mēs tikai maksātu?” Kārlis dusmīgs par pierakstu kārtību Latvijā
Kokteilis
Pieraksti un ņem vērā! Labvēlīgas un nelabvēlīgas dienas katrai horoskopa zīmei 2026. gada februārī
Lasīt citas ziņas

Vīrietis nogādāts medicīnas iestādē, savukārt transportlīdzekļa vadītājs notikuma vietu pameta.

VP aicina atsaukties transportlīdzekļa vadītāju un ceļu satiksmes negadījuma aculieciniekus, kuri var sniegt jebkādu izmeklēšanai noderīgu informāciju, zvanot uz tālruņa numuru 110.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.