Grupa “Laramie Band” no Somijas.
Grupa “Laramie Band” no Somijas.
Publicitātes foto

Bauskas Kantri mūzikas festivāla galvenie mākslinieki būs viesi no ASV un Somijas 1

Bauskas Kantri mūzikas festivāla, kas šogad norisināsies 7. un 8. jūlijā, galvenie mākslinieki būs Denija Lī no ASV un “Laramie Band” no Somijas.

Kokteilis
Ko vilkt Jaungada naktī? Astrologi sniedz precīzas norādes katrai zodiaka zīmei
Kokteilis
Ko vilkt mugurā, sagaidot Ugunīgā Zirga gadu? Padomi katrai zodiaka zīmei, lai piesaistītu veiksmi un harmoniju
Krimināls
Panika Iecavā: piedzēries pasažieris sācis šaudīties autobusā
Lasīt citas ziņas

Lī uzstāsies festivāla noslēgumā kopā ar mūziķiem no ASV, bet somu grupu varēs dzirdēt pirmās festivāla dienas noslēgumā.

Ārzemju viesu vidū ir arī “Klova & Belkin Band” un Alvita no Lietuvas. Savukārt Latviju festivālā pārstāves “Billy B and his Sonic Rockets”, “Jauna diena”, Linita un Edvīns Bauers, Mārtiņš Jātnieks, “Dakota”, “Tālbraucēji”, “Klaidonis”, “Sestā jūdze”, Aivars Birzmanis un Jānis Misiņš, būs arī tradicionālais līnijdeju šovs.

CITI ŠOBRĪD LASA

Festivāls šogad svin savu 19. pastāvēšanas gadu.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.