Dāvja Bertāna rezultativitāte nelīdzēja “Wizards” komandai izcīnīt uzvaru.

Bertāns samet 24 punktus, taču “Wizards” zaudē papildlaikā 0

Latvijas basketbolists Dāvis Bertāns trešdien guva 24 punktus, taču viņa pārstāvētā Vašingtonas “Wizards” rezultatīvā NBA spēlē viesos ar rezultātu 129:134 (27:30, 23:39, 33:21, 35:28, 11:16) papildlaikā zaudēja Maiami “Heat”.

Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 1
Neizmet, turpini izmantot – 10 praktiski pielietojumi ikdienā tavam vecajam viedtālrunim 7
Krievijā valda histērija: izbojāta Putina inaugurācija 178

Vašingtonas komandai potītes traumas dēļ nevarēja palīdzēt Anžejs Pasečņiks, kurš izlaida otro maču pēc kārtas.

Bertāns laukumā pavadīja 31 minūti un 51 sekundi, kuru laikā realizēja četrus no sešiem divpunktu metieniem, četrus no 12 tālmetieniem un četrus no pieciem soda metieniem.

Tāpat viņš izcīnīja vienu atlēkušo bumbu, veica četras rezultatīvas piespēles, pārtvēra vienu bumbu, bloķēja vienu metienu, pieļāva vienu kļūdu un trīs reizes pārkāpa noteikumus. “Wizards” ar Bertānu laukumā iemeta par pieciem punktiem mazāk nekā ielaida.

Latvijas basketbolistam šī bija piektā rezultatīvākā spēle šajā sezonā.

“Wizards” komandā rezultatīvākais ar 38 punktiem bija Bredlijs Bīls, kurš arī izcīnīja deviņas bumbas zem groziem un veica piecas rezultatīvas piespēles.

“Heat” vienībā 25 punktus guva Tailers Herro, bet 24 punktus pievienoja komandas līderis Džimijs Batlers, kuram arī septiņas atlēkušās bumbas un desmit rezultatīvas piespēles.

Bertāns desmit punktus guva jau pirmajā spēles ceturtdaļā, lai gan “Wizards” visu laiku bija iedzinējos. Vašingtonas klubs pirmo reizi minimālā vadībā izvirzījās vien trešajā ceturtdaļā (76:75), savukārt pēdējās ceturtdaļas beigās ieguva vadību 114:109.

Pamatlaiks noslēdzās neizšķirti 118:118, savukārt papildlaikā labāki bija “Heat” basketbolisti. “Wizrads” komandai šis bija ceturtais zaudējums pēdējos piecos mačos.

“Wizards” ar 14 uzvarām 43 spēlēs ieņem 12.vietu Austrumu konferencē.