Foto Facebook/Bezvests.lv

Bezvēsts pazudušajam Aināram Jēgeram vardarbīgas nāves pazīmes nav konstatētas 0

Pievieno LA.LV

Pagājušā sestdienā Jūrmalā, mežā Priedaines apkārtnē, atrastajam bezvēsts pazudušajam Aināram Jēgeram vardarbīgas nāves pazīmes nav konstatētas.

NASA satelīti uz Zemes fiksējuši netipiskus procesus, kas notiek tieši naktīs
Veselam
Brīdinājuma pazīmes: ārsti identificējuši 4 miega problēmas, kas var liecināt par demences attīstību
RAKSTA REDAKTORS
Kārtējā iespēja piepelnīties? Iluta neizpratnē, ka tehniskajā apskatē jāmaksā pat tad, ja iepriekšējā skate vēl ir derīga
Lasīt citas ziņas

Valsts policijas preses pārstāve Gita Gžibovska teica, ka vīrietim vardarbīgas nāves pazīmes nav konstatētas. Lai noskaidrotu notikušā apstākļus, tomēr ir sākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma nodaļas par noziegumiem pret personas veselību.

Precīzs nāves iemesls būs zināms tikai pēc ekspertīzēm.

CITI ŠOBRĪD LASA

Jau vēstīts, ka 31 gadu vecais rīdzinieks Ainārs Jēgers bija izgājis no mājas nezināmā virzienā 4.oktobrī ap plkst.20. Tajā pašā dienā Jēgers sazvanījās ar draugu un tobrīd bija sliktā garastāvoklī, bet par viņa tālākajām gaitām ziņu nebija.

Pēc vairāku stundu meklēšanas brīvprātīgie 15.oktobrī Jūrmalā, mežā Priedaines apkārtnē, atrada vīrieti mirušu.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.