”Swedbank” bankomāts.
”Swedbank” bankomāts.
Foto-LETA

Brīdina par iespējamiem pārtraukumiem “Swedbank” maksājumu karšu un internetbankas darbībā 0

Saistībā ar “Swedbank” veiktajiem informācijas tehnoloģiju (IT) modernizācijas darbiem naktī uz ceturtdienu, 17.augustu, iespējami pārtraukumi bankas maksājumu karšu un internetbankas darbībā, pavēstīja “Swedbank” mediju attiecību vadītāja Kristīne Jakubovska.

Kļūdas, kas var maksāt ļoti dārgi! 14 lietas, ko nekad nedarīt, ja dzīvo viens
Kokteilis
Katram dzīvokļa vai mājas numuram līdzi nāk sava aura un “liktenis”. Noskaidro savējo!
Kokteilis
3 zodiaka zīmes, kurām gaidāmajās brīvdienās būs īpaši pozitīvi pavērsieni
Lasīt citas ziņas

Viņa informēja, ka naktī uz ceturtdienu no pusnakts līdz plkst.6 notiks ikmēneša IT uzlabojumu ieviešana “Swedbank” sistēmās. Darbu laikā naktī ir iespējami pārtraukumi bankas izlaisto maksājumu karšu, maksājumu pakalpojumu un internetbankas darbībā.

Darbu veikšanas laikā tiks uzlabota dažādu pakalpojumu funkcionalitāte, piemēram, tiks uzlabota klientu internetbankā pieteikto ceļojumu apdrošināšanas gadījumu apstrādes efektivitāte, piebilda Jakubovska.

CITI ŠOBRĪD LASA

Viņa arī atzīmēja, ka regulārie sistēmu uzturēšanas darbi tiek veikti naktīs, lai minimizētu neērtību iespējamību. Šādi darbi tiek veikti regulāri, uzturot un pastāvīgi attīstot “Swedbank” IT sistēmu.

2017.gada marta beigās “Swedbank” bija izsniegusi 981 tūkstoti maksājumu kašu, kas ir 43,1% no kopumā banku izsniegtajām maksājumu kartēm Latvijā, liecina Latvijas Komercbanku asociācijas dati.

Pēc aktīvu apmēra “Swedbank” ir lielākā banka Latvijā.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.