Laukos
Graudkopība

Brokastu pārslu ražotājs “Milzu!” gadu noslēdzis ar apgrozījuma pieaugumu0


Kuldīgas graudaugu pārslu ražotāja SIA “Milzu!” īpašnieks Enno Ence.
Kuldīgas graudaugu pārslu ražotāja SIA “Milzu!” īpašnieks Enno Ence.
Foto: LETA

Brokastu pārslu ražotāja SIA “Milzu!” apgrozījums pagājušajā gadā pieaudzis par 20% salīdzinājumā ar gadu iepriekš, informēja uzņēmumā.

“Milzu!” apgrozījums eksportā 2018.gadā palielinājies par 45% salīdzinājumā ar 2017.gadu, eksporta īpatsvaram kopējā apgrozījumā pirmo reizi uzņēmuma vēsturē pārsniedzot 50%. Tostarp kompānija pērn sākusi realizēt produkciju Čehijā, Krievijā, Portugālē un Ķīnā.

Uzņēmuma īpašnieks Enno Ence atzina, ka Ķīna ir tālākā valsts, kurā ir pieejamas uzņēmuma ražotās rudzu pārslas. Kompānija speciāli Ķīnas tirgum adaptējusi zīmolu, kā arī, izstrādājot produktus, ņēmusi vērā Ķīnas patērētāju paradumus.

Ence minēja, ka pērn “Milzu!” radīja vairākus jaunus produktus brokastu pārslu segmentā, kā arī jaunos segmentos, piesaistot Eiropas Reģionālās attīstības fonda finansējumu un sadarbojoties ar Latvijas pārtikas nozares kompetences centru.

Viņš piebilda, ka 2019.gadā uzņēmums joprojām plāno fokusēties uz eksporta attīstību, attīstot esošos un jaunus tirgus. Iecerēts arī izstrādāt jaunus produktus un sākt ražošanu citos segmentos.

Patlaban “Milzu!” piedāvā 20 dažādus graudaugu pārslu veidus, tostarp arī bioloģiskās izcelsmes produktus. 2018.gadā kompānija sāka piegādāt produktus arī HORECA segmentā, kā arī skolām un bērnudārziem.

Jau ziņots, ka 2017.gadā “Milzu!” strādāja ar 588 800 eiro apgrozījumu un 1408 eiro peļņu.

“Milzu!” ražo pilngraudu brokastu pārslas no Baltijas reģionā iegūtām sastāvdaļām. Kompānija ir reģistrēta 2005.gadā Kuldīgā. Uzņēmuma pamatkapitāls ir 56 000 eiro, vienīgais īpašnieks ir Enno Ence.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.

Lasītākie

AD
Artis Drēziņš
Latvijā
Lauris pēc trieciena palicis bez apziņas un mēdz nekontrolējami staigāt. Kāpēc dzērājšoferi Jāni apcietināja tiesas zālē? 12
6 stundas
LE
LETA
Latvijā
Daudzi vienā pilsētā un “Dinamo” sportisti: lielajam Covid-19 inficēto skaitam “pa pēdām”
56 minūtes
LA
LA.LV
Ekonomika
Pirmā palīdzība, ja esi palicis bez darba: kur vērsties, ar ko sākt?
3 stundas
LE
LETA
Latvijā
Pēc iedzeršanas sastrīdās, draugu aplej ar alkoholu un aizdedzina
1 stunda
LE
LETA
Veselam
Epidemioloģe atklāti par Covid-19 izplatības situāciju Daugavpilī
3 stundas