Siltumnîcas. Bulduru dârzkopîbas vidusskola.  02/01/2014 foto: Timurs Subhankulovs/Latvijas Avîze
Siltumnîcas. Bulduru dârzkopîbas vidusskola. 02/01/2014 foto: Timurs Subhankulovs/Latvijas Avîze
Foto: Timurs Subhankulovs

Bulduru Dārzkopības vidusskolā būs iespēja bez maksas apgūt dārzkopja, florista un citas profesijas 0

Bulduru Dārzkopības vidusskola izsludinājusi pieteikšanos Eiropas Sociālā fonda projekta “Jauniešu garantija” programmai, kura paredz iespēju bez maksas iegūt profesionālo kvalifikāciju dažādās darbības nozarēs, informēja skolas pārstāve Zane Langenfelde.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Mākslīgais intelekts nosaucis 10 politiķus, kuru pieļautās kļūdas būtiski ietekmējušas Latvijas politisko un ekonomisko situāciju 137
Kokteilis
Sievietes spēks un iedvesma: 10 ietekmīgas dāmas līderes, kas veidojušas Latvijas vēsturi 29
TV24
“Divas nozares Latvijā pelna neadekvāti daudz!” Pīlēns par nepareizajiem ekonomikas lēmumiem
Lasīt citas ziņas

Šīs programmas laikā audzēkņiem būs iespēja apgūt dārzkopja, parka dārznieka, stādu audzētāja, floristikas, ēdināšanas, viesmīlības speciālista vai bārmeņa profesiju.

Pieteikties dalībai var nenodarbināti jaunieši vecumā no 17 līdz 29 gadiem un nodarbināti jaunieši vecumā no 17 līdz 24 gadiem, kuriem ir vidējā vai profesionālā vidējā izglītība.

CITI ŠOBRĪD LASA

Mācību laikā jaunieši saņems stipendiju no 70 līdz 115 eiro mēnesī. Tāpat viņiem būs iespēja bez maksas izmantot skolas dienesta viesnīcas pakalpojumus.

Zangenfelde norādīja, ka mācību laikā skola īpašu uzmanību pievērš audzēkņu praktisko iemaņu veidošanai, nodrošinot audzēkņiem prakses vietas nozaru vadošajos uzņēmumos. Viņa norādīja, ka tuvākajā laikā skola organizēs kursus arī pieaugušajiem, kuros padziļināti pievērsīsies dārzeņu un augļu kopšanai.

Pieteikšanās jauniešu programmai paredzēta līdz šī gada 30.novembrim un to var izdarīt arī elektroniski – skolas mājaslapā.

Plānots, ka mācības sāksies 2018.gada janvārī.

Bulduru Dārzkopības vidusskola ir Latvijas Lauksaimniecības universitātes struktūrvienība. Tajā var iegūt profesionālo izglītību dārzu un ainavu veidošanā, kā arī floristikā.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.