Butauts: necīnījāmies līdz spēles beigām 0

“VEF Rīga” galvenais treneris Ramūns Butauts pēc svētdien Kijevā piedzīvotā zaudējuma VTB vienotās līgas spēlē pret “Budivelnik” basketbolistiem, norādīja uz viņa komandas krasi atšķirīgo sniegumu spēles pirmajā un otrajā puslaikā.

Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 1
Neizmet, turpini izmantot – 10 praktiski pielietojumi ikdienā tavam vecajam viedtālrunim 7
Krievijā valda histērija: izbojāta Putina inaugurācija 178

Butauts preses konferencē, ka “VEF Rīga” basketbolisti pēc pārtraukuma zaudējuši koncentrāciju, kas novedis pie komandas zaudējuma, lai gan pēc puslaika Latvijas čempioni atradās vadība ar 52:42.

“Vēlos apsveikt pretinieku par pašaizliedzīgu cīņu līdz pašām spēles beigām. Mēs, tieši pretēji, to nespējām. Šodien pirmajā un otrajā puslaikā spēlēja divas dažādas “VEF Rīga” komandas – līdz lielajam pārtraukumam mēs spēlējām labi, pēc tam zaudējām asumu, ciešu spēli aizsardzībā un koncentrāciju uzbrukumā, asumu. “Budivelnik” to izmantoja,” Butauta teikto citēja Kijevas kluba mājas lapa internetā.

Butauts atzina, ka uzvara bijusi ļoti svarīga no turnīra viedokļa, cīnoties par ceļazīmi uz izslēgšanas spēlēm, jo rīdziniekiem vēl ir nepieciešami divi panākumi. “Tagad palikušas divas spēles, viena no tām pret “Žalgiri”, kas ir ļoti spēcīgs pretinieks, taču kamēr būs mazākās izredzes mēs cīnīsimies,” “VEF Rīg” un tās treneris ir gatavi turpināt cīņu par ceturto vietu A grupā.

Savukārt “Budivelnik” galvenais treneris Zvezdans Mitrovičs bija gandarīts par savas vienības panākumu, un arī atzina, ka spēle sastāvējusi no divām daļām. “Pirmajā puslaikā pretinieks nospēlēja ļoti labi, viņiem bija pārsvars zem groziem, labi meta no distances, labi realizēja soda metienus. “VEF Rīga” mums iemeta 52 punktus, bet tas ir ļoti daudz. Mēs sākām diezgan slikti, taču pārtraukumā parunāju ar puišiem, iepazīstināju ar puslaika statistiku. Teicu, ja viņi sāks cīnīties, spēlēt agresīvāk, tad izcīnīs uzvaru. Tā arī notika,” skaidroja Mitrovičs.

Jau ziņots, ka “VEF Rīga” cieta neveiksmi ar 89:99, bet turnīra tabulā A grupā ar septiņām uzvarām 14 spēlēs ieņem 4. vietu.