Horoskopi un mistika
Horoskopi

Ceļā šodien var būt daudz šķēršļu, kurus būs grūti pārvarēt! Horoskopi 8.decembrim0

Foto: Alexandr Belous/Shutterstock

Auns

Šodien tevi gaida dīvaina diena. Pirmajā dienas pusē viss būs mierīgi, bet vakara pusē liksies, ka viss, kas var notikt ar tevi, ir noticis šodien.

Vērsis

Pacenties šodien neuzņemties skolotāja lomu, jo apkārtējie nemaz nebūs gatavi pieņemt to, ka tu viņus māci.

Dvīņi

Pienācis laiks salikt visus punktus uz i. Izstāsti šodien savai otrajai pusītei, kā tu patiesībā jūties.

Vēzis

Šodien tu vari sajust sāpes kuņģī, tāpēc pievērs vairāk uzmanības tam, ko tu ēd. Centies pavadīt dienu pēc iespējas mierīgāk.

Lauva

Negaidi no mīļotā cilvēka šodien pārāk daudz – viņš tev šodien to nespēs dot. Attiecies pret problēmām šodien mierīgāk.

Jaunava

Pat, ja tu šodien rūpīgi plānosi savu dienu, esi gatavs tam, ka var notikt visnegaidītākās lietas – gan patīkami pārsteigumi, gan ne visai labi.

Svari

Tavā ceļā šodien var būt daudz šķēršļu, kurus būs grūti pārvarēt. Taču, lai vai kā, centies turēt sevi grožos un neizrādi ne mazākās agresijas pazīmes.

Skorpions

Zvaigznes tev iesaka samazināt tempu, lai tu nepaskrietu garām būtiskām izmaiņām savā dzīvē. Iespējams, ka tu pārāk maz veltī uzmanības savam mīļotajam cilvēkam. Bet, ja esi vientuļš – kaut kur tepat ir tava otrā pusīte!

Strēlnieks

Tev nevajadzētu šodien svešiem cilvēkiem stāstīt lietas par savu darbu. Pirmkārt, viņi diez vai sapratīs to, ko tu teiksi, otrkārt, viņi var stāstīto pēc tam pavērst pret tevi pašu.

Mežāzis

Tu vari sajust pilnīgu enerģijas izsīkumu, tāpēc dari visu iespējamo, lai tas nenotiktu. Nepārvērtē savas spējas un spēkus, pārdegt ir viegli!

Ūdensvīrs

Šodien tev nebūs robežu – nekas tevi neatturēs un tu jutīsies kā brīvs putns! Mazs ieteikums – vismaz kopējos vilcienos saplāno savu dienu.

Zivis

Ja tev ir iztēle, tad tu vari jebkuru dienu pārvēst svētkos. Pielieto šodien savu iztēli!

LA.lv