Titavs: Mēs neesam Latvijas nācija, bet esam “projektu nācija” 29

“Es jau sen esmu uzskatījis, ka mēs neesam Latvijas nācija, bet esam projektu nācija. Mēs visu naudu tērējam kaut kādos projektos,” TV24 raidījumā “Kārtības rullis” viedokli pauž Dans Titavs, sabiedrisko attiecību kompānijas “Titava laboratorija” vadītājs.

Reklāma
Reklāma
RAKSTA REDAKTORS
“Daži jūtas kā no ķēdes norāvušies, citi otru reizi uz tā paša grābekļa neuzkāps. Es… nekad nevēlos tur atgriezties” – Līnas stāsts par tikšanu prom no krīzes centra 14
Kokteilis
VIDEO. Iemīļotais aktieris Andris Keišs benzīntankā piedzīvojis smieklīgu “tikšanos” pats ar savu balsi 8
Skolas direktora viedoklis par skolotāju apdāvināšanu mācību gada noslēgumā: “Sabiedrība ir morāli slima ar šīm dāvanām un pateicībām”
Lasīt citas ziņas

“Mēs apgūstam projektus, visādus Eiropas projektus, arī budžeta projektus, sabiedrisko attiecību projektus, mediju projektus, aptauju projektus. Mēs visu laiku kaut ko pētam, bet jēgas no tā nav nekādas,” uzskata viņš.

“Savukārt lielais projekts, piemēram, “Rail Baltica” – mēs nevaram to veikt. Tā nav nekāda raķešu tehnoloģija, tur vienkārši ir jāuzbūvē dzelzceļš. Dzelzceļu būvē jau gadus divsimts. Nezinu kāpēc, mēs to nespējam. Nauda ir, viss ir…” tā Titavs.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.