“Darbinieki aizraujas ar iebiedēšanu. Jūtu pazemošanu un pārākuma sajūtu.” Krīzes centrā esošās Līnas dienasgrāmata ar pozitīvu pavērsienu 47
Linda Tunte

Ilustratīvs foto.

Februārī jau rakstīju par Līnu, kura bija nonākusi vienā no krīzes centriem Rīgā. Viņas dzīve neplānoti bija sagriezusies, sieviete bija bez darba, jaunu neizdevās atrast, par dzīvokli samaksāt vairs nebija iespējams, tuvinieki novērsās.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Šajos 5 datumos dzimušas īstas kompānijas dvēseles, viņi burtiski izstaro gaismu visur, kur iet
Kokteilis
FOTO. “Neizsakāmi lepojamies!” Madaras Raabes un Kiviča meita godam pārstāvējusi Latviju starptautiskā līmenī
TV24
“Par 40 minūtēm viņa saņēma vairāk nekā es mēnešalgā…” Kreituse norāda uz ņirgāšanos par skolotājiem 6
Lasīt citas ziņas

Savu iespēju robežās nedaudz atbalstīju Līnu, taču viņa tikmēr man turpina sūtīt savus piedzīvojumu stāstus, neslēpjot, ka šādas dienasgrāmatas rakstīšana palīdz sakārtot domas un saņemties brīžos, kad ir grūti. Līna (ētisku apsvērumu dēļ viņas vārds ir mainīts, taču viņas vārds un uzvārds man ir zināmi) krīzes centrā katru dienu burtiski izdzīvo, taču nekad nepadodas, jo zina, ka tiks no šejienes ārā.

Kopš februāra jau šis un tas ir mainījies. Ar Līnas atļauju publicēju dažus interesantākos ierakstus no viņas dienasgrāmatas. Lielākais notikums šajā laikā – sievietei ir izdevies atrast darbu! Kā tas notika? Cik viegli izdodas tajā iejusties? Un ko viņa turpina novērot krīzes centrā? Par to visu turpinājumā, šķirot šo rakstu uz sāniem.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.