Daugaviņam ceturtā uzvara pēc kārtas 0

Kaspars Daugaviņš sestdien uz ledus pavadīja maz laika Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē, kurā uzbrucēja pārstāvētā Otavas “Senators” ar 3:2 pēcspēles metienos pārspēja Monreālas “Canadiens” un panākumu sēriju pagarināja līdz četrām uzvarām.

Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 27
“Jāklausās, ka esam šmaukušies.” Par netaisnību un piemaksām tiem pensionāriem, kuri strādājuši padomju laikā
Skabejeva ārdās: Krievijas propagandisti sašutuši par Trampa rīcību saistībā ar Ukrainu 5

Daugaviņš spēlēja sešas minūtes, nopelnot neitrālu lietderības koeficientu, liecina rīkotāju informācija. Rezultativitātes punktus Daugaviņš neguva jau 19.spēlē pēc kārtas.

Pēcspēles metienos “Senators” uzvaru nodrošināja Daniels Alfredsons. Pamatlaikā visi vārti tika gūti pēdējā trešdaļā.

Pamatlaikā Otavas komanda nav zaudējusi jau deviņās spēlēs pēc kārtas.