Ilustratīvs foto
Ilustratīvs foto
Foto – LETA

Diennakts laikā konstatē 20 autovadītājus alkohola reibumā; 166 protokoli par ātruma pārsniegšanu 0

Reida laikā pārbaudot vairāk kā 13 tūkstošus autovadītāju, Valsts policijas (VP) darbinieki aizvadītās diennakts laikā konstatējuši 20 autovadītājus alkohola reibumā, aģentūru BNS informēja VP pārstāve Ance Rozīte.

“Sākumā domāju, ka kļūda…” Pircējs pamatīgi samulsis par lasīto uz “Selgas” produkta iepakojuma
DJ Ella, Chris Noah, Fiņķis… Nosaukti šova “Koru kari” jaunās sezonas visu 10 koru vadītāji
Viedoklis
Armands Puče: Trampa utošanās var dot pasaulei vēsturisku labumu
Lasīt citas ziņas

Tas ir par 11 vairāk nekā iepriekšējā diennaktī.

Rozīte uzsvēra, ka 15 no šiem autovadītājiem apzināti sēdušies pie stūres stiprā reibumā – tik autovadītājiem konstatēts vairāk kā vienas promiles stiprs reibums.

CITI ŠOBRĪD LASA

Savukārt līdz 0,5 promiļu reibumā pie automašīnas stūres sēdušies 60 šoferi, kas ir uz pusi vairāk nekā iepriekšējā diennaktī.

“Kaut arī tā ir likumā pieļaujamā norma, tomēr parāda atsevišķu autovadītāju attieksmi pret ceļu satiksmes noteikumiem un drošas satiksmes veidošanu,” piebilda Rozīte.

Aizvadītās diennakts laikā policija noformējusi 166 protokolus par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu.

Lielākā daļa protokolu – 63 – noformēta Rīgas reģionā. Savukārt Zemgales reģionā noformēti 32 protokoli, Vidzemes reģionā – 15, Kurzemes reģionā – 17, bet Latgales reģionā tikuši noformēti 39 protokoli par ātruma pārsniegšanu.

Tāpat aizvadītās diennakts laikā policija konstatējusi 20 gadījumus, kuros autovadītājs pie sava spēkrata stūres bija sēdies alkohola reibumā.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.