Dombrava komentē Helmaņa tikšanos ar Avenu: Varu nosaukt virkni ministru, kas tiekas ar pavisam interesantām personām 53

“Attiecībā uz šo tikšanos – tā bija kļūda, tai nevajadzēja notikt. Bet nekādas tālejošas sekas tā nav nesusi. Vienlaikus, ja runājam par dažādām interesantām tikšanās reizēm, tad es noteikti varētu uzskaitīt veselu virkni ministrus un deputātus, kas tiekas ar vēl interesantākām personām, aģentiem un vēl visu ko,” tā TV24 raidījumam “Preses klubs” atklāja Jānis Dombrava (NA), Saeimas Nacionālās drošības komisijas priekšsēdētājs, komentējot šobrīd daudz apspriesto politisko skandālu par Ogres mēra Egila Helmaņa tikšanos ar Krievijas elitei pietuvināto Pjotru Avenu.

Reklāma
Reklāma
Ķermeņa valodas eksperte analizē Putina 29.februāra uzrunu: Sejā parādījās dažādās sāpju vai nožēlas mīmikas
Viņi piepildīs savus draudus: Hodžess nosauc iespējamo termiņu, kad Putins varētu uzbrukt Baltijas valstīm 53
Gada ienākumu deklarāciju iesniegšana sagādā nepatīkamu pārsteigumu – vīrietis atklāj, ka parādā valstij vairāk nekā 3000 eiro 43
Lasīt citas ziņas

Vai Nacionālās drošības komisijas priekšsēdētājs drīkst stāstīt tādus faktus – jautā raidījuma vadītājs. Dombrava aizbildinājās, ka uzvārdus jau neesot nosaucis.

“Ja mediji šos jautājumus noliktu pirmajā vietā un kārtīgi izdarītu mājasdarbu un apskatītu publiski pieejamos datus, ļoti ātri varētu atrast šīs personas – ar ko tikās, kas tikās. Tā nav nekāda apslēpta informācija,” smaida Dombrava.

CITI ŠOBRĪD LASA

Viņš uzskata, ka esošais skandāls ir kļūdas dēļ uzpūsta problēma, kas tiek mākslīgi palielināta vēl vairāk, jo tajā visā ir liela politiskā ieinteresētība no citu spēku puses. Un tā arī viss process esot uzlūkojams. Dommbrava neatceras, ka vēl kaut kas nacionālā līmenī būtu pacelts tik augstu.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
Kokteilis
FOTO. “Manas veiksmīgās, 47 gadus ilgās laulības atslēga ir labs sekss!” 81 gadu vecais Džo Baidens pastāsta pikantas lietas
TV24
Parādnieks ir kategorisks: “Pabalsti nav tāpēc, lai laistu pasaulē bērnus, bet pabalsti ir tāpēc, lai varētu atļauties bērnu!”
Ķermeņa valodas eksperte analizē Putina 29.februāra uzrunu: Sejā parādījās dažādās sāpju vai nožēlas mīmikas
Krievija aktīvi vervē algotņus trūcīgajās pasaules valstīs. Okupētajās teritorijās apmāca Kubas un Nepālas algotņus