Foto: Shutterstock.com

Eitanāzija. Beļģijā sieviete tiek nosmacēta ar spilvenu. Kas brigādei lika izšķirties par šādu soli? 60

Pirms pāris mēnešiem Beļģijā noticis traģisks un skaļš skandāls eitanāzijas sakarā. Ārsti kādai pacientei neievadīja pietiekami daudz medikamenta, tāpēc, lai lietu novestu līdz galam, nolēma izmantot spilvenu, raksta EurAsia Daily.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Neticami, bet tava auto marka atklāj par tevi vairāk, nekā spēj iedomāties
TV24
Ķīna paziņo, ka kopā ar Krieviju ir gatava aizstāvēt “taisnīgumu” pasaulē. Vai Ķīna nostāsies uz frontes līnijas?
14 iecienīti produkti, kuru sastāvā ir vielas, kas var veicināt vēža veidošanos 3
Lasīt citas ziņas

Beļģijā eitanāzija ir likumīga procedūra. Sieviete nolēma to saņemt savās mājās. Pacientes vīrs un meita nevēlējās būt klāt, tāpēc procedūras laikā devās prom.

Pacientei klāt bija tikai mediķi – ārsts un divas medmāsas. Taču procedūra neizdevās, sieviete nesaņēma nepietiekamu daudzumu nāvējošā medikamenta, jo, izrādās, tā nav bijis līdzi pietiekamā daudzumā, tad ārsti nolēma viņu nogalināt, nosmacējot ar spilvenu.

CITI ŠOBRĪD LASA

Sākotnēji viņi mēģināja slēpt šo faktu. Taču drīz vien vienas medmāsas radinieks uzzināja patiesību, pēc kā nekavējoties informēja prokuratūru. Mirušās līķis tika nosūtīts uz ekspertīzi, kur tam konstatēja nosmacēšanas pazīmes.

Sievietes ģimene pret ārstiem vērsusies tiesā.

“Tas, kas notika, nav eitanāzija. Šāda situācija devalvē eitanāzijas žestu, kas pavada cilvēku līdz galam bez sāpēm,” tā medijos izteicās beļģu politiķis un ārsts Žaks Broči.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.