Žurnāla “Imperfect” galvenā redaktore Inga Gorbunova.
Žurnāla “Imperfect” galvenā redaktore Inga Gorbunova.
Foto: LETA

“Es nedomāju, ka viņiem vajadzētu vēl ilgi turpināt.” Inga Gorbunova par uzticību valdībai 59

Uzticību esošajai valdībai ir zaudējuši daudzi. Tam piekrīt arī žurnāliste, “I’mperfect” izdevēja Inga Gorbunova, viesojoties TV24 raidījumā “Preses klubs”.

Reklāma
Reklāma
Slepkavas jūsu virtuvē: 8 pārtikas produkti, kas klusām iznīcina jūsu aknas, un var būt kaitīgāki pat par alkoholu
Kokteilis
Ko katrai zodiaka zīmei noteikti vienreiz mūžā vajadzētu pamēģināt? Lauvām jāpiedalās talantu šovā
Izvairieties vai ierobežojiet to lietošanu: 8 viskaitīgākie ogļhidrāti, kas veicina svara pieaugumu
Lasīt citas ziņas

“Es nekliegšu “gāzt Kariņa valdību”, bet es nedomāju, ka viņiem vajadzētu vēl ilgi turpināt. Šo ciklu varbūt lai arī pabeidz,” stāsta I. Gorbunova.

Savukārt mūzikas producents, autors un izpildītājs Arstarulsmirus ir iecietīgāks, apgalvojot, ka mēs kā sabiedrība, kas ejam demokrātiskā virzienā, esam vēl jauna, līdz ar to iespējas kļūdīties ir lielas.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Es uzskatu, ka nav īsti pareizi par katru kļūdu vienkārši kapāt visus vienmēr un momentāli, jo tas nepalīdz arī mācīties kā sabiedrībai,” ir pārliecināts Arstarulsmirus.

Runājot par uzticības zuduma iemesliem, Gorbunova norāda, ka viens no tiem ir nepiemērotas ministru kandidatūras, par ministriem kļūstot cilvēkiem, kuriem Saeimā vispār nevajadzētu atrasties.

Viņa turpina: “Par Petravičas kundzi es domāju… Un tu saproti, ka tad jau katrs var būt par ministru – šodien es sēžu veikalā, pēc tam kļūstu par ministru un tādu smagu nozari vadu. Tas atņem to uzticību visai valdībai kopumā, manuprāt.”

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.