"Kool Latvija"
"Kool Latvija"
Publicitātes foto

FOTO. Degvielas uzpildes stacijās “KOOL” pārtiku var iegādāties “Mobilly” lietotnē 0

Vietējais uzņēmums “KOOL Latvija”, kas šovasar atvēris desmito “KOOL” zīmola degvielas uzpildes staciju (DUS), klientiem piedāvā iespēju iegādāties dzērienus un ēdienus mobilo maksājumu lietotnē vēl ātrāk un ērtāk – ar dažiem pieskārieniem viedtālruņa ekrānam.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
No A līdz Ž – ko par tavu personību atklāj tava vārda sākumburts?
TV24
“Viss ir slikti!” Krievijas karavīrs raudot dalās ar notiekošo frontē
“Kad esi ko parādā VID, atgādinājumi nāk nemitīgi, bet, ja esi strādājošs pensionārs, neviens neatgādina…” Iveta par pensionāru iespējām saņemt pārrēķinu
Lasīt citas ziņas

“Mobilly” lietotnē var iegādāties pieprasītākos “KOOL” produktus – kafiju un populāros burgerus, kas pieejami siltumvitrīnās visās “KOOL” DUS.

Savukārt jaunākajā un modernākajā “Jūrmalas šosejas” stacijā klienti ar “Mobilly” starpniecību var iegādāties arī zupu, saldējumu un auksto dzērienu. Neatkarīgi no atrašanās vietas klients lietotnē izvēlas degvielas uzpildes staciju, kas ir pa ceļam, piekrīt produkta iegādei un maksājums tiek veikts automātiski.

CITI ŠOBRĪD LASA

Ierodoties izvēlētajā DUS 24 stundu laikā, atliek vien noskenēt QR kodu un paņemt gatavo produktu.

Uzņēmuma veiktie tirgus pētījumi liecina, ka viens no svarīgākajiem DUS apmeklējuma faktoriem ir rindu neesamība un īss gaidīšanas laiks, lai saņemtu pakalpojumu.

“KOOL” – produktus iespējams iegādāties “Mobilly” lietotnē

“Strādājot klientu apkalpošanas un ēdināšanas nozarē, redzam, cik dinamiska ir mūsdienu cilvēka ikdiena un kā ir pieaugušas prasības pēc pakalpojumu pieejamības ērtības un ātruma. Klienti labprāt izvēlas pašapkalpošanās iespējas, bet tajā pašā laikā nevēlas pieļaut kompromisu ar kvalitāti. Tāpēc mēs pastāvīgi strādājam pie jauniem risinājumiem, lai uzlabotu klientu pieredzi, saglabājot pakalpojuma kvalitāti,” skaidro “KOOL Latvija” vadītājs Sandis Šteins.

Viņaprāt, ikviens vēlas ātri ceļā paņemt līdzi kafiju vai uzkodu, bet nevēlas zaudēt laiku, lai meklētu, kur novietot automašīnu, vai stāvētu rindā. Tieši šādām dzīves situācijām paredzēts jaunais maksājuma pakalpojums “Mobilly” lietotnē. Tas ir pilnībā integrēts un tikpat kā neredzams produktu iegādāšanās process.

Latvijas tirgū “Mobilly” zīmols ir pierādījis sevi kā ērts un uzticams risinājums. “KOOL Latvija” ir gandarīti sadarboties ar vietējo uzņēmumu, maksājumu partneri, kas spēj pielāgot savus risinājumus degvielas uzpildes tīkla vajadzībām un rada papildu pievienoto vērtību klientiem. Tuvākajā nākotnē plānojam piedāvāt saviem klientiem tikpat ērti un mūsdienīgi norēķināties arī par degvielu, norāda S.Šteins.

Reklāma
Reklāma

Savukārt “Mobilly” izpilddirektors Ģirts Slaviņš uzsver: ”Mobilly” jau sen vairs nav tikai stāvvietu apmaksas un biļešu iegādes lietotne, mobilie maksājumi kļuvuši par ērtu, ātru un ikdienišķu veidu kā apmaksāt visdažādāko pakalpojumus, tostarp iegādāties ēdienus un dzērienus, kā arī ziedot dažādiem mērķiem. Mēs “Mobilly” vislielāko uzmanību pievēršam klientu servisa kvalitātei, nemitīgi to pilnveidojot un uzlabojot, tāpēc esam priecīgi sadarboties ar progresīvu vietējo uzņēmumu kāds ir “KOOL Latvija”. Ēdienu, dzērienu pasūtīšana un priekšapmaksa ir tikai sākums mūsu sadarbībai”.

"KOOL" jaunā degvielas uzpildes stacija

Uzziņa:
“KOOL Latvija” dibināts 2016. gada oktobrī, sadarbojoties privātajiem investoriem un “ZGI-3” alternatīvo ieguldījumu fondam, lai radītu un attīstītu jaunu degvielas uzpildes tīklu Latvijā. 2018. gada nogalē par nozīmīgu “KOOL Latvija” kapitāldaļu turētāju kļuva “BaltCap Izaugsmes Fonds” (“BaltCap Growth Fund”), iegādājoties aptuveni 30% uzņēmuma kapitāldaļu. Pirmā uzpildes stacija tika atvērta 2017. gada septembrī. Šobrīd atvērtas jau desmit “KOOL Latvija” degvielas uzpildes stacijas un veikali Rīgā, pie Jūrmalas šosejas, Piņķos, Ādažos, Sauriešos, Līgatnē, Valmierā un Jelgavā.

“KOOL” ir pilnībā Latvijā izstrādāts zīmols un koncepts ar mērķi apmierināt klientu vajadzības pēc ērta, ātra un kvalitatīva pakalpojuma. DUS tīkls piedāvā mūsdienu prasībām atbilstošāko degvielu, oriģinālas telpas un interjeru, ko izstrādājuši Latvijas uzņēmumi, un autentisku ēdienu no Latvijas ražotājiem.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.