Mūziķu labdarības skrējiens “Pieliec plecu!” pulcina kuplu dalībnieku skaitu

FOTO. Grūti, bet ar smaidu! Pie Māras dīķa Latvijā pazīstami mūziķi kuplā skaitā piedalās labdarības skrējienā 27

Svētdien, 8. oktobrī, Rīgā pie Māras dīķa norisinājās jau otrais nodibinājuma “Fonds Līdzskaņa” organizētais Mūziķu labdarības skrējiens, kas šogad pulcēja ap pusotru simtu dalībnieku – gan sportiskākos mūziķus, gan mūziķu atbalstītājus. Labdarības skrējienā “Pieliec plecu!” šogad tika vākti līdzekļi veselības un citās grūtībās nonākušu mūziķu sociāli radošo nometņu organizēšanai.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Vai stārķi gaidījāt? 10 vārdu īpašnieki, kas drīzumā varētu sagaidīt ģimenes pieaugumu
Veselam
Jūs nekad vairs neēdīsiet šos ēdienus, kad uzzināsiet to sastāvu 38
Viedoklis
Armands Puče: Tagad par visām reizēm ir skaidrs, ka ar politisko eliti nav ko vispār rēķināties. Murmuļi!
Lasīt citas ziņas

Otrā mūziķu labdarības skrējiena un grūtības nonākušu mūziķu atbalsta kampaņas “Pieliec plecu!” organizatora, nodibinājuma “Fonds Līdzskaņa” vadītāja Liena Edvardsa ir gandarīta: “Šī ir lieliska tradīcija – rudens pusē pulcēties skrējienam, lai muzikālā un nepiespiestā atmosfērā svaigā gaisā kopīgi izkustētos gan mūziķi, gan viņu atbalstītāji, vienlaikus paveicot arī labu darbu – atbalstītu mūziķus, kam dzīvē gadījušās kādas veselības vai sadzīviska rakstura likstas,” par skrējiena ideju saka Liena Edvardsa. “Man ir liels prieks, ka mūs atbalstījuši tik daudzi cilvēki. Ceru, ka nākamgad skrējiens pulcēs vēl lielāku dalībnieku pulku.”

Šogad “Fonds Līdzskaņa” skrējienu organizēja ciešā sadarbībā ar “Radio SWH”, kura raidījumu producents un ētera personība Artis Volfs skrējiena laikā uzmundrināja dalībniekus pie dīdžeja pults: “Šī vairāk nekā pusgada laikā “Radio SWH” kopā ar “Fondu Līdzskaņa” ir paveicis lielisku darbu: savos raidījumos un sociālajos tīklos esam pievērsuši uzmanību galvenajam mērķim – palīdzēt mūziķiem, kuriem ir veselības un citas problēmas. Esam devuši savu artavu, lai veiksmīgi norisinātos mūziķu sociāli radošās nometnes, kā arī piesaistījuši uzmanību fonda darbībai,” uzsver “Radio SWH” dīdžejs. “Un skrējiens ir kā grandiozs noslēgums šī gada kampaņai.”

CITI ŠOBRĪD LASA

Līdzīgi kā pērn, arī šajā reizē skrējiena dalībnieki, skrienot, nūjojot vai vienkārši nosoļojot, pēc izvēles varēja mērot divas distances apkārt Māras dīķim: vienu apli (1,3 km) vai pamata distanci 5,2 km garumā (4 apļi apkārt Māras dīķim). Par jautrību un pozitīvu noskaņu skrējiena laikā rūpējās “komentētāji” – mūziķi Katrīna Dimanta un Atis Zviedris, pie dīdžeja pults par enerģisku muzikālo pavadījumu gādāja “Radio SWH” ētera personība Artis Volfs, savukārt pēc skrējiena muzikālus pārsteigumus nelielā koncertā dalībniekiem sagādāja “Fonda Līdzskaņa” mūziķi (Atis Zviedris, Katrīna Dimanta, Ira Dūduma-Krauja, Herberts Blūmbergs, Reinis Briģis, Matīss Uškāns, Andris Kauliņš) un viņu draugi – grupas “Citi Zēni” un “Pirmais Kurss”.

“Tas ir forši, ka varam šādi pulcēties kopā vienā patiešām labā pasākumā,” grupas “Citi Zēni” solists Jānis Pētersons novērtē Mūziķu labdarības skrējienu. “Mēs esam lepni, ka bijām klāt. Un visi dalībnieki bija vienkārši fantastiski. Paldies “Fondam Līdzskaņa” par iniciatīvu. Esmu pārliecināts, ka šī mūziķu akcija būs pamudinājums ikvienam pievērst uzmanību un atbalstīt savus līdzcilvēkus, ģimenes locekļus, draugus, kolēģus,” saka Jānis Pētersons.

Nodibinājums “Fonds Līdzskaņa” saka paldies Mūziķu labdarības skrējiena partnerim “Radio SWH” (īpaši Artim Volfam un Katrīnei Skrebelei) un atbalstītājiem: “Summer Sound Festival” (īpaši Uldim Pabērzam, Maijai Skrējānei un Inesei Saulājai), grupai “Astro’n’out”, “Skrīveru Saldumiem”, dabiskajam minerālūdenim “Venden”, Andžeja Grauda Bungu skolai (īpaši Sigitai un Andžejam Graudiem), Sabīnei Irbēnai, Latvijas Izpildītāju un producentu apvienības (LaIPA) kolektīvam, “Dzīvības dzēriens”, LBTU Dārzkopības institūtam un fotogrāfam Normundam Grīnbergam.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.