Šarmantā un enerģiskā Baiba Sipeniece-Gavare

VIDEO. “Analizēt spējas mums nav dotas plašām tautas masām” Baiba Sipeniece-Gavare ir pret tautas vēlētu prezidentu 183

Jaunajā raidījumā “360TV ZIŅneši” viesojās TV personība Baiba Sipeniece – Gavare. Pavasarī viņa vienā no interneta vietnēm tika ieteikta, kā iespējamā nākamā valsts prezidente. Viņa neslēpj, ka šajā amatā justos nekomfortabli, taču vien nosmej, ka no apsardzes un mājas Dubultos gan viņa neatteiktos.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
“Es nekad nebiju plānojusi būt par prezidenta sievu!” Zelenska skumji atklāj, kādas attiecības viņai tagad ir ar vīru 114
Veselam
5 populāri pārtikas produkti izraisa atmiņas zudumu – to iedarbība novērota jau īstermiņā 29
TV24
“Ukraiņi atraduši alternatīvu ATACMS raķetēm,” atklāj NBS majors Slaidiņš 105
Lasīt citas ziņas

Baiba neslēpj, ka šī izskanējusī ideja, kad viņa tika minēta prezidenta kandidātu sarakstā, viņu padara ļoti nervozu: “Man liekas, ka man aizliegtu strādāt radio, to gan es negribētu. Mans dzīves sauklis ir tāds, ka dzīve ir pārāk īsa, lai nodarbotos ar lietām, kas tev ne visai patīk. Prezidentes amats ir tas, kur es justos pilnīgi nekomfortabli. Pirmkārt, man trūkst atbilstošas izglītības.  Man arī nav diplomāta dotības, kā jūs paši zināt. Man ir diezgan asa mēle un es neeju nekādus līkločus. Man liekas, ka prezidentam ir jābūt autoritātei – kas ir labi, kas nav labi. Viņam jābūt tādam ļoti, ļoti nokomplektētam cilvēkam.”

Baiba Sipeniece-Gavare izbraucienā ar kuģīti
CITI ŠOBRĪD LASA

Jau 31. maijā norisināsies Latvijas valsts prezidenta vēlēšanas, kurās piedalīsies trīs kandidāti – Uldis Pīlēns, Elīna Pinto un Edgars Rinkēvičs. Pavasarī kādā no interneta vietnēm tika publicēts to personību saraksts, kurus tauta vēlētos redzēt kā prezidentus.

Baiba Sipeniece-Gavare piedalās pašvaldību vēlēšanās Jūrmalā

Tikmēr pati Baiba neslēpj – ir kategoriski pret to ideju, ka prezidents varētu būt tautas vēlēts.  “Nē, es galīgi neesmu par to. Zinot, kā tauta patlaban ir diezgan… lai neviens neapvainojas, bet analizēt spējas mums nav dotas plašām tautas masām. Savulaik veidojot “Mēmo šovu” mēs smējāmies, ka tādā gadījumā mēs ievēlētu Dormeo matraci, jo viņš tiek reklamēts rītā un vakarā,” – skaidro Baiba.

Vairāk skaties šajā video:

LA.LV Aptauja

Vai tu piekrīti Baibas viedoklim par tautas vēlētu prezidentu?

  • Jā, Baibai taisnība - ja tauta vēlētu prezidentu, ievēlētu tiešām "šausmas"!
  • Nē, nepiekrītu - tautai jāļauj ievēlēt sev simpātisku prezidentu
  • Man ir grūti atbildēt uz šo jautājumu

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.