Valsts prezidents Raimonds Vējonis sveic skeletonistu Martinu Dukuru ar otro vietu Pasaules kausa posmā.

Planētas labākie skeletonisti un bobslejisti sestdien Siguldā sacentās Pasaules kausa izcīņas sezonas pirmā posma sacensībās.

Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 1
Neizmet, turpini izmantot – 10 praktiski pielietojumi ikdienā tavam vecajam viedtālrunim 7
Krievijā valda histērija: izbojāta Putina inaugurācija 178

Skeletonā uzvaru izcīnīja Ņikita Tregubovs no Krievijas, kuram 0,37 sekundes zaudēja titulētais Latvijas sportists Martins Dukurs, kamēr trešais palika olimpiskais čempions Sunbins Juns no Dienvidkorejas. Tikmēr Tomass Dukurs palika sestais, bet vēl viens mājinieks – Ivo Šteinbergs -, kuram šī bija debija šādā līmenī, ieņēma 11.vietu.

Tikmēr bobslejā nepārspēts palika olimpiskais čempions Frančesko Frīdrihs no Vācijas, kuram 0,42 sekundes zaudēja Oskars Ķibermanis ar stūmēju Matīsu Mikni, bet dalīto septīto vietu ieņēma Pasaules kausa debitants Ralfs Bērziņš ar stūmēju Dāvi Spriņģi.