Kokteilis
Baudi

FOTO: pirmās asaras un aizkustinājums – jaunajā “X Faktorā” startēs policiste, vieglatlēte, bruģētājs un vecākais šova dalībnieks0

Publicitātes foto

Jau šodien, 15. septembra vakarā, plkst. 20.00 TV3 ekrānos būs skatāms šova “X Faktors” pirmais no četriem atlases raidījumiem. Cīņu par 10 000 eiro un līgumu ar ierakstu kompāniju “SONY” uzsāks talanti gan no Latvijas, gan ārzemēm. To vidū sastapsim jau pazīstamus izpildītājus – mūziķus Pāvēlu Fomkinu, Aleksu Silveru un Moniku Bleikšu. Tāpat arī jaunus talantus – dziedošo izmeklētājpolicisti Olgu, vieglatlētu Dagni, bruģētāju Renāru, vecāko šova dalībnieku Ojāru u.c. Šovakar šovā piedalīsies arī vairāki dalībnieki no ārzemēm – baltkrieviete Ksenija, igaunis Ārons, Kevins no Kamerūnas, kā arī vēl daudzi citi muziķi, kas cīnīsies par iespēju nokļūt uz šova skatuves.

Šogad “X Faktora” reģionālajās atlasēs piedalījās vairāk nekā 900 jaunie talanti no visas Latvijas, no kuriem teju 100 dalībnieki turpinās cīņu TV atlasēs. Četru TV atlašu raidījumu ietvaros tika izvēlēti labākie no labākajiem pretendentiem, kuriem “Krēslu izaicinājumos” būs iespēja cīnīties par vienu no 12 vietām finālā.

Šova pirmajā atlasē valdīs saspringta gaisotne, jo cīņa būs sīva – būs gan prieks, gan dziļas skumjas un pat asaras. Mūziķi būs sabraukuši no visas Latvijas, un pat ārzemēm – Igaunijas, Baltkrievijas un Kamerūnas.

Šī vakara atlasēs piedalīsies dziedātājs Pāvels Fomkins, kas jau plašāku uzmanību ir izpelnījies, piedaloties šovā “Jaunā Talantu Fabrika”, skolotāja Andžela, kas pārsteigs ar atraktīvu Ruslanas “Wild Dance” dziesmas izpildījumu, pieceļot kājās auditoriju un mentoru Reini. Skatītājus pārsteigs arī sportiskais vieglatlēts Dagnis Roziņš, kurš jau ir radījis vairākus skaņdarbus kopā ar “X Faktora” 2. sezonas dalībnieku Robertu Memmēnu.

Ar īpaši emocionālu uzstāšanos auditoriju aizkustinās Kevins no Kamerūnas, kurš jau no 13 gadu vecuma pats raksta savu mūziku. Latvijā viņš studē Rīgas Tehniskajā Universitātē, taču viņš ļoti vēlas latviešus iepazīstināt ar “afro” stila mūziku. Uz atlasi Kevins būs ieradies ar spēcīgu vēstījumu, uzsverot, ka “Mēs neesam atšķirīgi, mēs esam vienādi, mums ir viens gars un vienas asinis”.
Viens no košākajiem atlases dalībniekiem – ekstravagantais Dmitrijs, kura sapnis ir uzstāties Krastmalā Jāņu vai Jaungada svinibās. Katrreiz “X Faktora” atlasēs Dmitrijs pārsteidz ar košu tēlu – reģionālajās atlasēs viņš jau izpelnījās uzmanību, ierodoties spilgti dzeltenā uzvalkā. Savukārt TV atlasei Dmitrijs ir gatavojies vēl nopietnāk – uz skatuves viņš kāps sarkanā samta ziedu raksta uzvalkā. Dmitrijs astoņu gadu laikā ir sarakstījis 6 albumus un radījis 19 singlus, veltot tos skolas laiku mīlai Žannai, kura neatbild ar pretmīlu.

Vakara laikā uz skatuves kāps arī simpātiskā Monika ar lietuvietes saknēm, kas pirms vairākiem gadiem kopā ar Lauri Reiniku ierakstījusi populārās dziesmas “Es skrienu” lietuviešu valodas versiju. Ar apbrīnojamu dzīvesprieku pārsteigs arī dziedošā kriminālpoliciste – izmeklētāja Olga, kura cer, ka viņas autoritāte Ints Ķuzis šovakar, skatoties X Faktoru, atbalstīs viņu.

Cēsinieks Ojārs ir šova vecākais dalībnieks (65 gadi), taču viņš uzskata, ka vecums nav šķērslis, lai realizētu savu muzikālo sapni, kura dēļ viņam jau reiz nācies pazaudēt gan balsi, gan sievu.
Citu dalībnieku vidū būs arī baltkrieviete Ksenija, kura ar ģimeni pārcēlās uz Latviju pirms pusotra gada, Alekss Silvers, kurš jau vairākas reizes ir piedalījies muzikālā konkursa “Eirovīzija” nacionālajā atlasē, igaunis Ārons, kurš pārsteigs ar paša sacerētu dziesmu hip hopa stilā, meiteņu duets “Divas upes”, bruģētājs Renārs un daudzi citi izpildītāji.

Saistītie raksti

Kā šiem dalībniekiem veiksies? Skaties šovu “X Faktors” 15. septembra vakarā un noskaidro!
Uz tikšanos TV3 ik svētdienas vakaru plkst. 20.00!

Šovakar startē jau trešā muzikālā šova "X Faktors" sezona!

LA.LV Aptauja

Vai tu skatīsies šo šovu?

  • Noteikti, nevaru sagaidīt!
  • Ja būs brīvi svētdienu vakari, skatīšos
  • Vēl neesmu izlēmis
  • Neskatīšos
  • Kas tas par šovu?

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.

Lasītākie

IS
Ilmārs Stūriška
Sports
“Reizēs, kad pagurstu, saku sev: Ati, jādara, nedrīkst padoties!” Karsto punktu reportieris Atis Klimovičs par savu jaunāko projektu
Intervija 6 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
VIDEO. Policisti saraudina sirmgalvi, kura pie veikala tirgo ābolus 47
9 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
Dzimtās zemes klēpī guldīts viens no Latvijas valstiskuma virzītājiem – Miķelis Valters 1
5 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
“Dzīvoklī atstātās pēdas nevēsta neparko labu.” Ģimene izmisīgi meklē pazudušo Leonu
5 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
“Kaut ko tādu piedzīvot nenovēlu nevienam.” Itālijā apcietinātās mūziķes Dženiferes māte sīkāk pastāsta par notikušo 22
10 stundas