Princis Viljams ieradies Singapūrā

FOTO. “Princis Viljams varēja izvēlēties labākus vārdus!” – Velsas princis pateicis kaut ko ģimenei neglaimojošu, spriež eksperti 2

Karalis Čārlzs, iespējams, savā laikā, būdams Velsas princis, bija pārāk “vājš”, sacīja karaliskais eksperts, taču viņa dēls princis Viljams varēja “izvēlēties labākus vārdus”, apsolīdams “iet soli tālāk” nekā viņa ģimene, teikuši karaliskās ģimenes eksperti, ziņo “Daily Mail”.

Reklāma
Reklāma
TV24
“Situācija mainās pa stundām!” Saņemti divi pilnīgi pretēji ziņojumi no frontes. Kurš melo?
Kokteilis
Katram cilvēkam ir sava piemērotākā un veiksmi nesošākā krāsa, ko var noteikt pēc dzimšanas datuma. Noskaidro savējo! 13
Kokteilis
Nosaukti 8 vārdu īpašnieki, kuriem gribot vai negribot sanāk iekulties nepatikšanās
Lasīt citas ziņas

Princis Viljams nesen uzteica citu karaliskās ģimenes locekļu darbu, uzskaitot svarīgus faktus par viņu paveikto, taču uzstāja, ka vēlas darīt vairāk, nekā tikai būt patrons.

“Viņš vēlas darīt lietas, viņš nevēlas vienkārši būt, viņa tēva vārdiem sakot, tas, kas pulcē cilvēkus, kuri var darīt lietas,” norāda “Daily Mail” galvenais redaktors Ričards Kejs, piebilstot, ka Viljams fiziski vēlas tos darīt.
CITI ŠOBRĪD LASA

Velsas princis piedāvājis ideju būvēt mājas, lai palīdzētu bezpajumtniekiem. “Šeit mums ir jauns princis, kurš runā par īpašumu celtniecību, kas palīdzētu atrisināt krīzi,” viņš atzīmēja. “Un kā ļoti liels saimnieks, kura rīcībā ir Kornvolas hercogiste, viņš, protams, var uzcelt daudzus tūkstošus māju, ja vien vēlas,” viņš piebilda.

Eksperts novēroja, ka tā ir “ļoti atšķirīga pieeja”, salīdzinot ar viņa tēvu, kurš daudzējādā ziņā ir pārāk vājš.

Tomēr “Daily Mail” karaliskā satura redaktore Rebeka paskaidroja, ka viņš ar saviem izteikumiem riskēja pavērst citu viņa ģimenes locekļu darbu kā “nedaudz neefektīvu”, lai gan, viņasprāt, tāds nebija viņa mērķis. “Es domāju, ka viņš, iespējams, varēja izvēlēties labākus vārdus,” viņa sacīja.

Viņš mēģināja norādīt, ka gadu gaitā karaliskās ģimenes locekļi ir bijuši simtiem organizāciju patroni, un viņš ar sievu Keitu Midltoni vēlas koncentrēties uz mazāku organizāciju skaitu, taču lielāku iesaisti tajās. “Bet es domāju, ka viņš, to teikdams, aizmirst, ko viņa tēvs ir sasniedzis gadu gaitā,” viņa norādīja.

Rebeka īpaši atzinīgi novērtēja Čārlza darbu “Prince’s Trust”. “Viņš, iespējams, gadu gaitā ir iedziļinājies pārāk daudzās lietās vienlaikus,” viņa piekrita. “Bet tas nenozīmē, ka viņš nav bijis efektīvs.”

Redaktors Ričards Ēdens arī atzīmēja, ka Viljama komentāri ir “radikāli” un rada “atšķirīgu skatījumu uz monarhiju un nākotni”.

Princis Viljams un Keita Midltone viesojas Kārdifā
Viņš pauda bažas par labdarības organizācijām, kuras var palikt bez karaliskā patrona, kas daudziem palīdz paveikt darbu.  

Karaliskais eksperts Ričards Ficviljamss sacīja, ka komentāri ir “ļoti nozīmīgi”, piebilstot, ka “pret monarhiju vērsta kritika apšauba karalisko ģimeņu sasniegto”.  Viņš arī norādīja, ka Viljams ir teicis, ka “izaicinājums bezpajumtnieku jomā būs viņa mūža darbs”, un viņa mirusī māte Diāna “neapšaubāmi būtu piekritusi”.

Keita Midltone un princis Viljams apmeklē labdarības pasākumu
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.