Populāri dziedātāji atdzīvina tautasdziesmu programmu "Dieva dēli. Saules meitas"

FOTO. Skatītāju emociju sprādziens un sajūsma: talantīgi latviešu mūziķi uzstājas ar tautasdziesmu programmu 14

Emociju sprādziens – tā īsumā skatītāji raksturo tautasdziesmu programmu “Dieva dēli. Saules meitas”. Nule kā notikušī pirmie koncerti Jēkabpilī, Jelgavā un Liepājā un jau šonedēļ tie izskanēs Ādažos (30.martā), Valmierā (31.martā), Rēzeknē (1.aprīlī) un Alūksnē (2.aprīlī).

Reklāma
Reklāma
TV24
“Notiek cepšanās visaugstākajā temperatūrā.” Slaidiņš par to, ka Kremlis kritis histērijā un draud ar triecieniem
Kokteilis
Bez smiekliem neiztikt! Prezidentu šodien uzjautrinājis kāds jaunietis, kurš viņu nosaucis neparastā vārdā
Veselam
Kā saprast, ka jūsu partneris ir toksisks cilvēks? Viņus nodod šīs 9 frāzes 16
Lasīt citas ziņas

Šādas programmas un tieši pašlaik ir tik ļoti vajadzīgas. Latviešu tautasdziesmās ir pilna emociju buķete – temperaments, humors un milzums pozitīvā enerģija. “Ticam, ka šīs dziesmas atver katra iekšējo dzīvesspēku un prieku”, saka programmas veidotāji.

“Sajūta ir mazliet kā dziesmusvētkos”, – atzīst viena no programmas solistēm Antra Stafecka. “Ir tik laba sajūta, kad publika aplaudē, dzīvo un arī dzied kopā ar mums. Tas ir tik dziedinoši redzēt priecīgos cilvēkus koncerta beigās.”

CITI ŠOBRĪD LASA

Programmā izvēlētās dziesmas raksturo dzīvesprieks un vitalitāte, kas mijas ar mitoloģiski pārlaicīgo un bezgala skaisto tautas dziesmu poētisko valodu. Koncertā satiekas publikas iemīļotie dziedātāji Kristīne Kārkle-Kalniņa, Andris Ērglis, Anmary, Dainis Skutelis, Antra Stafecka un Marts Kristians Kalniņš.

Tautas melodijas jaunos, etnopopa manierē veidotos aranžējumos radījuši Jānis Strazds un Kristīne Kārkle – Kalniņa. Pavadošās grupas sastāvā – Jānis Strazds (taustiņi), Kristīne Kārkle – Kalniņa (vijole), Edgars Kārklis (dūdas, stabules, akordeons), Jānis Kalniņš (ģitāra), Valters Sprūdžs (bass) un Miķelis Vīte (sitaminstrumenti).

“Dieva dēli. Saules Meitas” koncerti šonedēļ viesojas Ādažu kultūras centrā (30.martā), Valmieras kultūras centrā (31.martā), Latgales vēstniecībā Gors (1.aprīlī), Alūksnes kultūras centrā (2.aprīlī). Pēc tam Rīgā, VEF Kultūras pilī (4.aprīlī), Tukuma kultūras namā (14.aprīlī), kultūras centrā Siguldas Devons (15.arpīlī).

Biļetes var iegādāties „Biļešu Paradīzē”.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.