Atklāj "SEB Global Services" biznesa pakalpojumu centra Rīgā jauno biroja ēku "Gustavs"

FOTO. Svinīgi atklāts “SEB Global Services” jaunais birojs Teikā – moderns un iedvesmojošs! 10

Šo otrdien, 26. septembrī, tika svinīgi atklāta “SEB Global Services” biznesa pakalpojumu centra Rīgā jaunā biroja ēka GUSTAVS. Jaunuzceltajā ēkā Teikā zem viena jumta strādā aptuveni 1200 uzņēmuma darbinieku, tā portālu LA.LV informēja “SEB grupas” biznesa pakalpojumu centru Rīgā un Viļņā komunikācijas vadītājs Mārtiņš Panke.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Mākslīgais intelekts nosaucis 10 politiķus, kuru pieļautās kļūdas būtiski ietekmējušas Latvijas politisko un ekonomisko situāciju 3
Veselam
Ārvalstīs strauji izplatās jaunais Covid-19 paveids “FLiRT”. Medicīnas eksperte skaidro, vai šis vīruss ir konstatēts arī Latvijā un cik tas bīstams? 4
Veselam
13 tavas vientulības iemesli, kurus nepatīkami dzirdēt 7
Lasīt citas ziņas

Jaunā biroja plašās un daudzfunkcionālās iespējas ar uzsvaru uz darbinieku labbūtību ļauj šo ēku saukt par vienu no modernākajiem, iedvesmojošākajiem un ilgtspējīgākajiem birojiem Rīgā.

GUSTAVS ir aktivitātēs bāzēts birojs ar atvērtu plānojumu un daudzveidīgām darba vidēm. Tas nozīmē, ka darbinieki nav piesaistīti kādai konkrētai vietai, bet var izvēlēties veicamajam uzdevumam piemērotāko vidi. Piemēram, ja veicams darbs, kas prasa koncentrēšanos, pieejama klusā zona. Savukārt tikšanos ar kolēģiem visērtāk rīkot sadarbības zonā. Jaunajā ēkā nav iekārtoti atsevišķi kabineti vadītājiem – tie ikdienā strādā kopā ar savām komandām.

CITI ŠOBRĪD LASA

Birojā ir padomāts arī par vecākiem – reizēm, kad nepieciešams bērnu ņemt līdzi uz darbu, ir iekārtotas vairākas telpas, kur vecāki var strādāt, kamēr bērni turpat rotaļājas. Birojā ir arī sporta zāle aktīvākam pusdienu pārtraukumam vai aktivitātēm pēc darba, kā arī gaming room ar dažādām galda spēlēm un videospēlēm. Pieejama arī klusā zona ar bibliotēku un pat nap-room, kas paredzēta īsai snaudai enerģijas atjaunošanai. Katrā stāvā izvietotas sadarbības zonas ap kafijas punktiem, katru dienu nodrošinot darbiniekiem veselīgu uzkodu piedāvājumu.

“SEB Global Services biznesa pakalpojumu centra Rīgā” vadītāja vietniece Aļesja Kirčenko atzīst: “Pašlaik, kad darbinieki var izvēlēties strādāt no mājām vai biroja, mums bija svarīgi, lai jaunais birojs motivētu kolēģus izvēlēties strādāt klātienē. Tieši šī iemesla dēļ piedāvājam darbiniekiem šīs ērtības un iespējas, kas vēl pirms dažiem gadiem biroju vidē bija retums. Mūsu mērķis bija, lai GUSTAVS kļūst par vienu no modernākajām, iedvesmojošākajām un ilgtspējīgākajām biroju ēkām Rīgā.”

GUSTAVS Biznesa centrs ir pirmā biroju ēka Latvijā, kas atbilst augstajām BREEAM New Construction Excellent fully-fitted ilgtspējīgas būvniecības sertifikāta prasībām. Ēkas būvniecībā izmantoti dabai draudzīgi materiāli un pievērsta īpaša uzmanība energoefektīviem risinājumiem.

Jaunā biznesa centra GUSTAVS pirmās ēkas kopējā platība ir apmēram 20 700 kvadrātmetru, no kuriem 11 000 kvadrātmetri paredzēti SEB darbiniekiem. Jaunā ēka ir sešus stāvus augsta un tai ir divu līmeņu pazemes autostāvvieta. Ēkas ārējais tēls ietver koka jumta logu konstrukciju, bet iekšpusē ir pieejamas sanāksmju telpas dažādos izmēros, restorāna zona, elektromobiļu uzlādes iespējas, dušas un ģērbtuves, kā arī speciālas telpas, kas veicina darbinieku labsajūtu – trenažieru zāle, bibliotēka, atpūtas telpas, spēļu istaba, jumta terase, bērnu un vecāku istabas u.c.

Šīs ēkas būvniecība tika sākta 2021. gada augustā, un 2023. gada marta beigās tā tika nodota ekspluatācijā. Biznesa centra GUSTAVS arhitekti un projekta autori ir SIA “Vilnis Mičulis”. Būvuzraudzību nodrošināja SIA “Būvuzraugi LV”, projekta attīstītāji – “Galio Group”.

“SEB Global Services” biznesa pakalpojumu centrā Rīgā strādā aptuveni 1200 darbinieki, kas SEB grupas uzņēmumiem Skandināvijā, Baltijas valstīs un citos pasaules reģionos nodrošina plašu spektru biznesa pakalpojumu, piemēram, maksājumu apstrādi un naudas pārvaldības pakalpojumus, vērtspapīru darījumu apstrādi, darbības atbilstību un risku vadību, finanšu tirgus darījumu apstrādi, ar finanšu noziegumu novēršanu saistītos pakalpojumus, IT sistēmu izstrādi un uzturēšanu, kā arī citus pakalpojumus.

Reklāma
Reklāma

SEB grupa ir vadošā finanšu pakalpojumu sniedzēja Ziemeļeiropā. Kā banka ciešām un ilgtermiņa attiecībām, SEB Zviedrijā un Baltijā piedāvā finanšu konsultācijas un plašu finanšu pakalpojumu klāstu. Dānijā, Somijā, Norvēģijā un Vācijā SEB darbības galvenā prioritāte ir korporatīvo un investīciju bankas pakalpojumu sniegšana uzņēmumiem un institucionālajiem klientiem. SEB grupas darbību starptautiskā līmenī apliecina pārstāvniecība 20 pasaules valstīs. 2023. gada 31. martā SEB grupas kopējie aktīvi veidoja 3,802 miljardus Zviedrijas kronu, kopējie aktīvi pārvaldīšanā – 2,221 miljardi Zviedrijas kronu. SEB grupā strādā 16 000 darbinieku. Vairāk par SEB grupu: www.sebgroup.com

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.